Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  11 cze 2014, 8:52
 pomorskie
#134596
śmieszą mnie wypowiedzi osób z policji i ta nagonka w mediach /dla nich to oglądalność a to się tylko liczy/ - g.ówno mu zrobią, jak będzie trzymał słuszną linię obrony to właściciel pojazdu dostanie 5 stów za niewskazanie :laugh:
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  11 cze 2014, 9:35
 dolnośląskie
#134603
qwa przyjechał za przeproszeniem "wieśniak" do stolicy i myśli że mu wszystko wolno...
kozak się znalazł bo umie z prędkością 200 km/h jeździć pomiędzy autami, jeździć pod prąd, łamać wszelkie przepisy itp...
jak trzeba mieć we łbie nasrane żeby coś takiego robić. Nie pojmuję tego
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  27 wrz 2014, 10:51
 dolnośląskie
#144282
Kuba_84 pisze:No gość mnie miażdży piękną szydere ciągnie z psów :laugh:
jak na moje oko to on po prostu debilem jest...
ale prawdą również jest, że policja nie robi nic bo powinni go wyciągnąć z auta, sprowadzić do poziomu piasku na asfalcie i dopiero słuchać wyjaśnień czemu robi tak a nie inaczej. Kilka razy popiłby wody z asfaltu i przetarł lico to by mu się odechciało głupot :cool:
Awatar użytkownika
By bazylek -  27 wrz 2014, 13:43
 mazowieckie
#144294
Kuba_84 pisze:Jaki kraj taka policja :laugh: a moim zdaniem on po prostu pokazuje ile jest warta policja w naszym kraju czyli kompletne zero mądrzy są tylko jak spisują małolatów za picie browarka pod sklepem :cool:
dobrze gadasz, nie ważne czy Straż Miejska czy Policja, u mnie za zwykły spacer wieczorem potrafią cię zatrzymać wylegitymować i sprawdzić czy nie masz kradzionego telefonu lub innych "niebezpiecznych" środków, mi w zeszłym roku zdarzyło się że w ciągu tygodnia trzymali mnie w moim miescie aż 2 razy :ireful: , teraz jakoś mniej ich na ulicach, a jak w nocy drą mi jape pod oknem centralnie to juz nie ma kto podjechać :x POLSKA policja? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: