Volkswagen Golf MK5

tapatalk Zmiany na tapatalku tapatalk

W zwi膮zku z przej臋ciem konta forum na tapatalku, prosimy wszystkich u偶ytkownik贸w o usuni臋cie starego profilu oraz wyszukanie go ponownie po frazie Forum VW Golf V. Stare konto przestanie by膰 aktywne.

Zdj臋cia, filmy, prezentacje
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
艣miesz膮 mnie wypowiedzi os贸b z policji i ta nagonka w mediach /dla nich to ogl膮dalno艣膰 a to si臋 tylko liczy/ - g.贸wno mu zrobi膮, jak b臋dzie trzyma艂 s艂uszn膮 lini臋 obrony to w艂a艣ciciel pojazdu dostanie 5 st贸w za niewskazanie :laugh:
Awatar u偶ytkownika
przez A-R-T-U-R -  
 mazowieckie
qwa przyjecha艂 za przeproszeniem "wie艣niak" do stolicy i my艣li 偶e mu wszystko wolno...
kozak si臋 znalaz艂 bo umie z pr臋dko艣ci膮 200 km/h je藕dzi膰 pomi臋dzy autami, je藕dzi膰 pod pr膮d, 艂ama膰 wszelkie przepisy itp...
jak trzeba mie膰 we 艂bie nasrane 偶eby co艣 takiego robi膰. Nie pojmuj臋 tego
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
A-R-T-U-R pisze:
jak trzeba mie膰 we 艂bie nasrane 偶eby co艣 takiego robi膰.

tak po mojemu to on tam nawet nie ma nasrane wi臋c por贸wnywanie go do tych co maj膮 nasrane jest dla nich obelg膮 :D
Awatar u偶ytkownika
przez A-R-T-U-R -  
 mazowieckie
Kuba_84 pisze:No go艣膰 mnie mia偶d偶y pi臋kn膮 szydere ci膮gnie z ps贸w :laugh:

jak na moje oko to on po prostu debilem jest...
ale prawd膮 r贸wnie偶 jest, 偶e policja nie robi nic bo powinni go wyci膮gn膮膰 z auta, sprowadzi膰 do poziomu piasku na asfalcie i dopiero s艂ucha膰 wyja艣nie艅 czemu robi tak a nie inaczej. Kilka razy popi艂by wody z asfaltu i przetar艂 lico to by mu si臋 odechcia艂o g艂upot :cool:
Awatar u偶ytkownika
przez bazylek -  
 mazowieckie
Kuba_84 pisze:Jaki kraj taka policja :laugh: a moim zdaniem on po prostu pokazuje ile jest warta policja w naszym kraju czyli kompletne zero m膮drzy s膮 tylko jak spisuj膮 ma艂olat贸w za picie browarka pod sklepem :cool:

dobrze gadasz, nie wa偶ne czy Stra偶 Miejska czy Policja, u mnie za zwyk艂y spacer wieczorem potrafi膮 ci臋 zatrzyma膰 wylegitymowa膰 i sprawdzi膰 czy nie masz kradzionego telefonu lub innych "niebezpiecznych" 艣rodk贸w, mi w zesz艂ym roku zdarzy艂o si臋 偶e w ci膮gu tygodnia trzymali mnie w moim miescie a偶 2 razy :ireful: , teraz jako艣 mniej ich na ulicach, a jak w nocy dr膮 mi jape pod oknem centralnie to juz nie ma kto podjecha膰 :x POLSKA policja? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: