Volkswagen Golf MK5

Zdj臋cia, filmy, prezentacje
Awatar u偶ytkownika
przez A-R-T-U-R -  11 cze 2014, 9:35
 mazowieckie
qwa przyjecha艂 za przeproszeniem "wie艣niak" do stolicy i my艣li 偶e mu wszystko wolno...
kozak si臋 znalaz艂 bo umie z pr臋dko艣ci膮 200 km/h je藕dzi膰 pomi臋dzy autami, je藕dzi膰 pod pr膮d, 艂ama膰 wszelkie przepisy itp...
jak trzeba mie膰 we 艂bie nasrane 偶eby co艣 takiego robi膰. Nie pojmuj臋 tego
Awatar u偶ytkownika
przez A-R-T-U-R -  27 wrz 2014, 10:51
 mazowieckie
Kuba_84 pisze:No go艣膰 mnie mia偶d偶y pi臋kn膮 szydere ci膮gnie z ps贸w :laugh:
jak na moje oko to on po prostu debilem jest...
ale prawd膮 r贸wnie偶 jest, 偶e policja nie robi nic bo powinni go wyci膮gn膮膰 z auta, sprowadzi膰 do poziomu piasku na asfalcie i dopiero s艂ucha膰 wyja艣nie艅 czemu robi tak a nie inaczej. Kilka razy popi艂by wody z asfaltu i przetar艂 lico to by mu si臋 odechcia艂o g艂upot :cool:
Awatar u偶ytkownika
przez bazylek -  27 wrz 2014, 13:43
 mazowieckie
Kuba_84 pisze:Jaki kraj taka policja :laugh: a moim zdaniem on po prostu pokazuje ile jest warta policja w naszym kraju czyli kompletne zero m膮drzy s膮 tylko jak spisuj膮 ma艂olat贸w za picie browarka pod sklepem :cool:
dobrze gadasz, nie wa偶ne czy Stra偶 Miejska czy Policja, u mnie za zwyk艂y spacer wieczorem potrafi膮 ci臋 zatrzyma膰 wylegitymowa膰 i sprawdzi膰 czy nie masz kradzionego telefonu lub innych "niebezpiecznych" 艣rodk贸w, mi w zesz艂ym roku zdarzy艂o si臋 偶e w ci膮gu tygodnia trzymali mnie w moim miescie a偶 2 razy :ireful: , teraz jako艣 mniej ich na ulicach, a jak w nocy dr膮 mi jape pod oknem centralnie to juz nie ma kto podjecha膰 :x POLSKA policja? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: