Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
By guzzi -  02 gru 2008, 22:22
 -------
#13371
maluszek, to zjecie nadaje sie na rozkladowke a tytul powinien brzmiec "Elektryka w VW
Jetta potrafi splatac niejednego figla" - foto rewelacja (nie widze praw autorskich wiec pozwolisz ze je kupie)
Awatar użytkownika
By Bruce -  02 gru 2008, 22:45
 mazowieckie
#13373
Teraz tylko trzeba uwazac przy spinkach, zatrzaskach, ciekaw jestem czy nic nie bedzie trzeszczec :lol:
Awatar użytkownika
By maluszek -  02 gru 2008, 23:01
 mazowieckie
#13375
guzzi pisze:maluszek, to zjecie nadaje sie na rozkladowke a tytul powinien brzmiec "Elektryka w VW
Jetta potrafi splatac niejednego figla" - foto rewelacja (nie widze praw autorskich wiec pozwolisz ze je kupie)
Tak podpisane zdjêcie minê³o by siê z prawd±, odpukaæ.

To zdjêcie z operacji wszczepienia Climatronica, który od wczoraj hula u mnie w samochodzie.
By guzzi -  03 gru 2008, 5:11
 -------
#13379
Gratulacje, dla wielu jest to operacja nieop³acalna. Czekamy na fotorelacjê.
Awatar użytkownika
By maluszek -  03 gru 2008, 6:50
 mazowieckie
#13380
guzzi pisze:Gratulacje, dla wielu jest to operacja nieop³acalna. Czekamy na fotorelacjê.
Obawiam siê, ¿e tym razem fotorelacji nie bêdzie. Z braku czasu jestem ostatnio zmuszony robiæ combo mody :D i nie starcza czasu na robienie zdjêæ wszystkiego. W ten weekend mia³em 4 dni wolne i wepchn±³em do samochodu climatronic, spryski ¶wiate³, ogrzewane spryski szyby, inwerter. Do tego wymieni³em okablowanie ¶wiate³ ksenonowych i przeciwmgielnych na fabryczne i upchn±³em pod dywanikiem fabryczn± wi±zkê do wzmacniacza i do anten od GPS i radia satelitarnego.