Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
By speedbass -  23 wrz 2009, 15:21
 pomorskie
#17118
Na prośbę kolegów z forum powrzucam fotki z wystawy, na której byłem;
nie zawsze się udało, słaby ze mnie fotograf i tłumy ludzi wokół aut jak pszczoły wokół miodu więc nie zawsze są takie ujęcia, że można złapać wszystko co się chciało; nie było z głównych graczy nissana, mitsubishi i hondy... pomijam amerykańskie niektóre marki, wiadomo kryzys
ogólnie widać przynajmniej na tych targach potęgę koncernów niemieckich, w tle japończycy i francuskie, włoskie i koreańskie, jeśli chodzi o ekspresję, powierzchnię, auta, modele i wrażenie, nie liczę luksusowych marek i tuningowych itd.
część zdjęć powtórzę, by była całość i po dodaję w miarę czasu i możliwości i przepustowości serwerów
miłego oglądania i rozmarzania się :roll: mnie zajęło przelecenie całości w biegu 9 godzin! :? nogi do tyłka mi wchodziły, baterie siadały, :twisted:
ale warto było! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
to na tyle, ogólnie zrobiłem z 1000 zdjęć, różnie wyszły, ale pamiątka jest, wrażenia bezcenne, chętni mają czas by pojechać do 27.09. :wink:
dzięki za komentarze :D
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, 2:02 przez speedbass, łącznie zmieniany 23 razy.
Awatar użytkownika
By PotaS -  23 wrz 2009, 17:35
 warmińsko-mazurskie
#17120
rgti pisze: Adi, a gdzie laski????????????????????????????????????????
Popieram kolegę ;)

Świetne foty. Zazdroszczę wyjazdu, pewnie kupę pozytywnych wrażeń ...
By Jedi -  24 wrz 2009, 19:41
 -------
#17128
też właśnie wróciłem z Frankfurtu, targi jak zwykle ciekawe, tylko te tłumy i zmęczenie. Najwięcej ludzi tradycyjnie na VW, Audi i pewnie na Mercedesie, ale w tym roku Mercedesa odpuściłem.
Golf R na żywo wygląda bardzo dobrze, ale mimo wszystko GTI mi się bardziej podoba, w dodatku pokazali go w srebrnym kolorze, moim zdaniem wygląda dużo lepiej niż w czerwonym i białym. No i był w manualu, szkoda tylko, że lewarek ma za długie skoki troche nie pasujące do charakteru auta (zresztą w Scirocco R było to samo), gdyby były np. takie jak w BMW 135i Performance albo STI, bajka :D aha i na rok modelowy 2010 zmienili w GTI tylne światła, bo to chyba nie jest żadna opcja...
Generalnie wyjazd udany, no i jak zawsze fajna podróź niemieckimi autostradami, szkoda tyle, że tak bardzo zatłoczonymi :wink:
#17129
masz fajne foto weź wrzuć tutaj coś od siebie
a co do tłumów na hali czy autobanie, no właśnie to było męczące, ze nawet całych ujęć aut nie zawsze szło zrobić, np. właśnie golfa, ustawili go na początku przy wejściu i właściwie zator od razu
By Jedi -  24 wrz 2009, 21:28
 -------
#17133
zdjęć za wiele nie zrobiłem i raczej większość była mało udana ze względu na ilość ludzi, ale kilka wrzucam:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Golf R faktycznie stał na samym wejściu, ale najbardziej irytowali mnie ludzie, którzy długo siedzieli w środku i miałem wrażenie, że muszą wcisnąć każdy przycisk na desce rozdzielczej :evil:
#19721
Piękna relacja, jeździcie na każdą edycje czy był to pierwszy wypad?
Frankfurt jest przecież co 2 lata

No a laski... w Niemczech rożnie z nimi bywa, hehe (z atrakcyjnością)
#19723
MaArek pisze:Piękna relacja, jeździcie na każdą edycje czy był to pierwszy wypad?
Frankfurt jest przecież co 2 lata

No a laski... w Niemczech rożnie z nimi bywa, hehe (z atrakcyjnością)
mój drugi ale z 4 letnią przerwą
wyjazd spontan z kumplami
zbiorowo tu nie było wypadu