Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
#17765
Proponuję dział, gdzie będą znajdowały się w jednym miejscu zdjęcia bądź opracowania dotyczące tuningu optycznego golfa V udanie i nieudane (znając życie wszystkie wersje, bo się i tak wszystko wymiesza). Jest teraz coraz więcej firm i przerobionych wozów, zawsze można podłapać jakiś pomysł albo coś jeszcze zmienić. I zobaczyć jak wyglądać może nietrafiony pomysł na niewłasnym aucie, by nie uczyć się na błędach. Jak ktoś ma ciekawe zdjęcia, opisy, linki, dotyczące optyki i elementów to niech wrzuca.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 paź 2009, 15:40 przez speedbass, łącznie zmieniany 4 razy.
#21256
kurcze nawet mi sie podobuje :) a ta klamka i szkiełka na fotelu to tak po gangstersku :P

Ja mam podobny patent co do tych gładkich plastików na konsoli środkowej co okalaja radio i pokrętła od nawiewów, a mianowicie chce je poflokowac i boczne kratki nawiewów też.
#21269
Tadek jak moze sz to podeslij mi w jakiś sposob moze zaczerpne inspiracje :D no zobaczymy jak to wyjdzie akurat taki znajomek zajmuje sie flokiem więc to bedzie najpierw oklejone (czymś) a potem na to flok a jak bedzie zle to sie odkleji coś razem z flokiem i bedzie myslec dalej :)