Volkswagen Golf MK5

Zdj─Öcia, filmy, prezentacje
Awatar u┼╝ytkownika
przez Sajmon - Forumowy gadu┼éa  -  
 ┼Ťl─ůskie
Du┼╝─ů robote robi te┼╝ jako┼Ť─ç wykonanego zdj─Öcia bo taki golf na bele jakim zdj─Öciu tez by tak dobrze nie wypad┼é :)
przez Paffeu - Fan Forum  -  
 ┼Ťl─ůskie
Macie mo┼╝e jakie┼Ť fajne zdj─Öcia dok┼éadki R32 look z wyj┼Ťciem na wydech GTI? Ma┼éo tego widzia┼éam, a chc─Ö wybra─ç mi─Ödzy tym, a normalnym R32. :)
przez Rutra - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 -------
No, to warto by spr├│bowa─ç co┼Ť takiego zrobi─ç. Ich ca┼éy zestaw z grillem i ledami wychodzi co┼Ť oko┼éo 1 k. Euro. Pisz─ů, ze kratki i ledy s─ů ori z MK6 R-line. To pewnie wystarczy kupi─ç zderzak przedni od Jetty/Golf kombi (oko┼éo 90 zeta go┼éy) i zderzak Mk6 R-line - oko┼éo 300 zeta bez kratek bocznych i led├│w no i kilka dni "rze┼║by" i powinno co┼Ť z tego wyj┼Ť─ç. P├│┼║niej jeszcze jakie┼Ť "par─Ö st├│w" na kratki boczne i ledy. Najgorsza sprawa (wg. mnie) b─Ödzie z grillem, bo to co┼Ť podobnego do MK5 GT, ale wstawiane w zderzak (┼╝eberka przechodz─ů przez boczne poszycie wn─Öki zderzaka). Mo┼╝e bym si─Ö skusi┼é, ale czasu co┼Ť mam ma┼éo, jaki┼Ť czas temu zacz─ů┼éem robi─ç blend─Ö tylnej klapy do mojego Mk5 i.... prace si─Ö zatrzyma┼éy, w┼éa┼Ťnie z powodu braku czasu.
By┼éoby wreszcie co┼Ť innego, bo podobno w Polsce je┼║dzie wi─Öcej Golf├│w MK5 GTI i GT ni┼╝ wyprodukowano ich w Wolfsburgu. :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Sajmon - Forumowy gadu┼éa  -  
 ┼Ťl─ůskie
Bez przesady dajcie spokój z tym :) Niech MK5 to MK5 a MK6 to MK6. To tak jakby do MK4 dać front z MK5 i nawet widziałem takie cudo i była to niesamowita porażka hehe :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9