Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
By Sylwestro -  01 sie 2012, 18:21
 -------
#78851
Ja słyszałem że na VWmanii z roku na rok to coraz gorzej jest z kulturą.Kupa bydła jeżdżąca na %-ach i katująca swoje 1.6 w gazie do granic możliwości.
By speedbass -  01 sie 2012, 21:45
 pomorskie
#78858
ja pamiętam co mówiono rok temu :twisted:
poza tym Vtek mało, przewaga starszych generacji
czasem ktoś wyskoczy z czymś lepszym, ale w grupie bądź strefa odizolowana
w tym roku nawet nie żałowałem i nie chciałem ogladać
rok temu kradzieże, stłuczki i chamuwa się zdarzała mocno
w tym roku mówią na forum że było lepiej
ochrona, ustawienie, ale ludzi się nie zmieni i nastawienia
a rąbniętym kto niestety zabroni skakać po aucie (swoim) kolegi z grupy
nie wiem czy taki jest nawet punkt regulaminu :P
By soja -  02 sie 2012, 17:12
 zachodniopomorskie
#78891
Dlatego ja mam inny system. Przyjeżdżam do Trójmiasta w czwartek. Wynajmuję pokoik w moteliku. Na zlat jadę w sobote po południu na godzinkę. Obejrze autka i wracam do Gdańska na Jarmark Dominikański. W planach jest też sopot, plaża itp.
Awatar użytkownika
By fredric -  02 sie 2012, 22:30
 mazowieckie
#78909
soja pisze:Dlatego ja mam inny system. Przyjeżdżam do Trójmiasta w czwartek. Wynajmuję pokoik w moteliku. Na zlat jadę w sobote po południu na godzinkę. Obejrze autka i wracam do Gdańska na Jarmark Dominikański. W planach jest też sopot, plaża itp.
Mieliśmy podobny sposób parę lat temu ale pokoik w motelu niedaleko lotniska........ w sobotę byliśmy 4h a niedziela może 2h bo więcej nie było sensu.
By speedbass -  03 sie 2012, 13:34
 pomorskie
#78937
fredric pisze:
soja pisze:Dlatego ja mam inny system. Przyjeżdżam do Trójmiasta w czwartek. Wynajmuję pokoik w moteliku. Na zlat jadę w sobote po południu na godzinkę. Obejrze autka i wracam do Gdańska na Jarmark Dominikański. W planach jest też sopot, plaża itp.
Mieliśmy podobny sposób parę lat temu ale pokoik w motelu niedaleko lotniska........ w sobotę byliśmy 4h a niedziela może 2h bo więcej nie było sensu.
i dlatego organizatorzy narzekają że Vtek nie ma wcale :mrgreen:
By chmielu -  09 paź 2013, 23:20
 -------
#107823
ja jeżdze od 08r , nie zaprzeczam że są debile na v-ce ale wszystko zależy gdzie się ustawisz i z jaką ekipą się jedzie,najlepsze są komentarze wiesniaków "ty czy to prawdziwe gti" ja zawsze odpowiadam ,że sztuczne :lol: