Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
Awatar użytkownika
By Bruce -  06 gru 2006, 10:55
 mazowieckie
#376
Mialem okazje w Niemczech siedziec wewnatrz Audi S3 i zachorowalem na to autko. Wyglada super, detale sa cudowne.
Autko robi duzo wieksze wrazenie na zywo :)

Takie kolory beda dostepne do wyboru :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  06 gru 2006, 18:09
 kujawsko-pomorskie
#384
Kupuj±c we wrze¶niu tego roku swojego Mk5 to my¶la³em o audi A3 lub A4. Wybór pad³ jednak na Mk5 bo mia³em do¶wiadczenia z dwoma Mk4 no i zakup by³ okazyjny. Ale mimo wszystko to Audi jest piêkne.
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  06 gru 2006, 18:19
 -------
#386
Kiedy kupowalem ostatnie auto tez stalem na rozdrozu , co wybrac- piatke VW czy A-3. Wybralem to pierwsze , mimo ze audi lepiej optycznie mi sie podobal. Ta wersje ktora chcialem byla za uboga ( wysoka cena) i mial za twarde zawieszenie.
Awatar użytkownika
By miszi -  18 kwie 2007, 16:12
 -------
#4306
Kiedy ja kupowa³em golfa mia³em podobne rozterki jak inni u¿ytkownicy. Mia³em do wyboru A3 2.0 TDI 2 letnie prawie full wypa¶ne tylko bez skóry, albo nowego golfa. Poniewa¿ mój golfik kupowany by³ z my¶l± o rodzicach, (którzy i tak pó¼niej kupili sobie Vectrê) Zakupili nowego golfa. Audi mimo i¿ nie by³o nówk± to zna³em je od nowo¶ci bo je¼dzi³a nim kuzynka. Ale có¿ :roll: golf te¿ fajny :roll:
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 kwie 2007, 20:04
 wielkopolskie
#4316
wczoraj mia³em okazjê widzieæ S3 no i jako¶ tak bez rewelacji jak dla mnie, powiem nawet ¿e w czarnym kolorze jako¶ nie rzuca³ siê specjalnie w oczy
Awatar użytkownika
By Bruce -  18 kwie 2007, 22:39
 mazowieckie
#4319
krz_p pisze:wczoraj mia³em okazjê widzieæ S3 no i jako¶ tak bez rewelacji jak dla mnie, powiem nawet ¿e w czarnym kolorze jako¶ nie rzuca³ siê specjalnie w oczy
I oto chodzi zeby sie nie rzucal w oczy 8)
A Porsche Boxer i inne sportowe auta objedzie jak trzeba :P
Niepozorny, tak samo jak RS 4 czy RS 6.
Autko wyglada na standardowe A3, detalami sie rozni. Trzeba je znac, zeby odroznic.
Jednak objezdza sporo aut wlacznie z Golfem R32 :)
Siedzialem w S3 w srodku, na mnie robi to wnetrze cudne wrazenie.
Z zewnatrz standardowa A3'ka bardzo mi sie podoba.
Uwielbiam swojego Golfa V :)
Ale nie wychodze z zalozenia tzw. punktu siedzenia, chwal co masz...
Bardzo mi sie to S3, podoba w kazdym calu, dla mnie 10 na 10 :)
Najszybszy compact 265 km, Quattro :)
Idealne auto na codzien do miasta, na trase i do codziennego turlania do roboty :)
Poprostu ideal :)
Awatar użytkownika
By miszi -  19 kwie 2007, 11:59
 -------
#4338
Bruce pisze:
krz_p pisze:wczoraj mia³em okazjê widzieæ S3 no i jako¶ tak bez rewelacji jak dla mnie, powiem nawet ¿e w czarnym kolorze jako¶ nie rzuca³ siê specjalnie w oczy
I oto chodzi zeby sie nie rzucal w oczy 8)
A Porsche Boxer i inne sportowe auta objedzie jak trzeba :P
Niepozorny, tak samo jak RS 4 czy RS 6.
Autko wyglada na standardowe A3, detalami sie rozni. Trzeba je znac, zeby odroznic.
Jednak objezdza sporo aut wlacznie z Golfem R32 :)
Siedzialem w S3 w srodku, na mnie robi to wnetrze cudne wrazenie.
Z zewnatrz standardowa A3'ka bardzo mi sie podoba.
Uwielbiam swojego Golfa V :)
Ale nie wychodze z zalozenia tzw. punktu siedzenia, chwal co masz...
Bardzo mi sie to S3, podoba w kazdym calu, dla mnie 10 na 10 :)
Najszybszy compact 265 km, Quattro :)
Idealne auto na codzien do miasta, na trase i do codziennego turlania do roboty :)
Poprostu ideal :)
Sleepery s± nafajniejsiejsze :twisted: Niepozorny, ale mocny... i tak powinno byæ :twisted: :twisted: chocia¿ dla mnie ³adniejsza jest seryjna A3... bardzej niepozorna. Ten zderzak mimo wszystko w S3 trochê nie pasuje do prostych lini audi. Tak jak w golfie wolê zderzak z mocniejszych wersji tak w audi jako¶mi nie podchodzi. :?