Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
By krisv -  27 sty 2014, 23:10
 mazowieckie
#118149
Mnie najbardziej interesuje co sie stanie po kilku latach jak ten jakze wspanialy LED sie wypali

Watpie by wklady byly wymienne niczym zarowki :P

Obrazek

Chociaz jakas tam klapka jest ...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By fredric -  28 sty 2014, 9:15
 mazowieckie
#118171
Panowie do radę zrobić jak się spali najpierw w dłoń

Obrazek
potem zastępcza dioda
Obrazek
będzie działać. A teraz na poważnie, widziałem w akcji a6 na pełnym led i ciekaw jestem jak to wygląda przy pomiarze światła u diagnosty. Jak dla mnie to strasznie szeroko to świeci i nie ma odcięcia światła.
By krisv -  28 sty 2014, 10:56
 mazowieckie
#118181
Ja osobiscie nie widze tego wynalazku na dluzsza mete .

Szczerze z grona nowych aut to wlasnie octavia 3 na najdrozszym kloszu wyglada tragicznie ten dolny pasek LED wyglada niczym agrotuning

Obrazek

Na zywo ten pasek nie jest bialy tylko w niebieski kolor wpada :/

Obrazek
By rutyn -  28 sty 2014, 11:04
 małopolskie
#118186
Ja tam ciekaw jestem jak z tym w nocy się jeździ, bo te ledy mają troszkę inną barwe od xenonu. Jak by co audi ma już w szufladach gotowe rozwiązanie na światła laserowe. Laser ma iść na kryształ i dopiero na droge. A wy muwicie że ledy drogie ;p
By krisv -  28 sty 2014, 11:43
 mazowieckie
#118193
To chyba raczej bmw bawi sie w lasery , audi ma LED Matrix dostepne jak narazie w A8 , system ktory pozwala jezdzic caly czas na dlugich i ma radar ktory sprawdza gdzie znajduje sie pojazd z naprzeciwka i wylacza pojedyncze sekcje by nie oslepiac.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 sty 2014, 13:17
 pomorskie
#118203
ja też kupiłem ledówki do chaty, miały świecić 60000h a po 6h padły :laugh: i nie były to ledy z IKEA :D

wiadomo - na to co podają trzeba brać grubą poprawkę, DPF też przewidują że powinien wystarczyc na cały żywot auta a jak jest w rzeczywistości każdy wie
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 sty 2014, 13:30
 pomorskie
#118205
Forest pisze:
Po obejrzeniu zrozumiałem dlaczego VW nie zdecydował się na montaż świateł w pełni LED w nowym Golfie VII ;)
wygląd o nie wszystko a jak widać długie są kiepskie
Awatar użytkownika
By fredric -  28 sty 2014, 14:16
 mazowieckie
#118210
krisv pisze:To chyba raczej bmw bawi sie w lasery , audi ma LED Matrix dostepne jak narazie w A8 , system ktory pozwala jezdzic caly czas na dlugich i ma radar ktory sprawdza gdzie znajduje sie pojazd z naprzeciwka i wylacza pojedyncze sekcje by nie oslepiac.
Takie coś ma już średnio wypasione a6 i miałem okazję testować ten gadżet....zajebiście działa. To działa nie na radar tylko jest w lusterku kamera i ona ogarnia temat. Radary ma do utrzymania auta w pasie ruchu do aktywnego tempomatu.Też zajebisty patent :]
Awatar użytkownika
By Forest -  28 sty 2014, 18:30
 wielkopolskie
#118237
AutoCentrum będzie niedługo testowało nową Audi A8 na światłach LED, więc zobaczymy jak tam to wypada.

No z LEDami to różnie bywa. Te lampy Valeo/Hella z Passat/Jetta/Golf Plus też niby na LEDach a widzi się czasem poprzepalane niektóre LEDy w środku lampy. Mam nadzieje, że moje Valeo się szybko nie poprzepalają bo lampa jest nierozbieralna :D