Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi膮zane z zawieszeniem /amortyzatory, spr臋偶yny, uk艂ad kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
Awatar u偶ytkownika
przez cucho0102 - User  -  
 mazowieckie
Witam.

Po przekopaniu miliona stron internetowych nadal nie wiem :sad:
M贸j Plusik obuty jest w 17 cali. Fajnie nawet to wygl膮da, ale mam ma艂y problem. Ju偶 drugi raz w ci膮gu 1.5 roku musz臋 wymieni膰 ko艅c贸wki dr膮偶ka kierowniczego, bo mi si臋 jedna z nich wybi艂a. Fakt, czasem m贸j styl pozostawia du偶o do 偶yczenia i znacznie odbiega od charakteru auta, kt贸re og贸lnie jest uznawane jako bardziej "rodzinne".
Dlatego te偶 tym razem chcia艂bym za艂o偶y膰 cz臋艣ci o innej charakterystyce, aby wytrzyma艂y troszk臋 wi臋cej ni偶 rok :)
Czy znacie/macie do polecenia tego rodzaju cz臋艣ci?

Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowied藕 i stawiam piwko :)
przez Bartas - Forumowy gadu艂a  -  
 kujawsko-pomorskie
cucho0102 pisze:Witam.

Po przekopaniu miliona stron internetowych nadal nie wiem :sad:
M贸j Plusik obuty jest w 17 cali. Fajnie nawet to wygl膮da, ale mam ma艂y problem. Ju偶 drugi raz w ci膮gu 1.5 roku musz臋 wymieni膰 ko艅c贸wki dr膮偶ka kierowniczego, bo mi si臋 jedna z nich wybi艂a. Fakt, czasem m贸j styl pozostawia du偶o do 偶yczenia i znacznie odbiega od charakteru auta, kt贸re og贸lnie jest uznawane jako bardziej "rodzinne".
Dlatego te偶 tym razem chcia艂bym za艂o偶y膰 cz臋艣ci o innej charakterystyce, aby wytrzyma艂y troszk臋 wi臋cej ni偶 rok :)
Czy znacie/macie do polecenia tego rodzaju cz臋艣ci?

Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowied藕 i stawiam piwko :)

Ja mam 18 i zawias obnizony a konc贸wki oryginalne, pytanie jakiej formy zamontowales? Zrobiono to zgodnie ze sztuka?
Awatar u偶ytkownika
przez cucho0102 - User  -  
 mazowieckie
cucho0102 pisze:
Mettenoos pisze:
Bartas pisze: jakiej formy zamontowales?

znaczy jakiej firmy :D albo po jakich drogach i w jaki spos贸b kolega je藕dzi

Wymieni艂em na Lemfordera, bo "sobie robi臋" :)
Sam osobi艣cie wymienia艂em :)

A co do dr贸g to zazwyczaj drogi stolicy, ale jak na wie艣 wracam to potrafi臋 i dziurach poje藕dzi膰. Ca艂e szcz臋艣cie ryb w nich jeszcze 艂owi膰 si臋 nie da :)

To m贸wisz,偶e na zwyczajnych je藕dzisz na tym setupie i wytrzymuj膮 to co艣 innego pewnie je zabija...
Tak czy siak bli偶ej marca b臋d臋 to robi艂 to i ko艂a jeszcze raz wywa偶臋...

Dodano po 2 minutach 8 sekundach:
Mettenoos pisze:dziwn膮 masz przypad艂o艣ci, ja Mk5 w 5 lat zrobi艂em 150 tys km i ani razu ko艅c贸wki nie musia艂em wymienia膰 a dr贸g r贸wnie偶 nie mam rewelacyjnych, nast臋pnie w A3 8P podobnie, co prawda w Mk5 na 16'' ale w A3 na 17"

Wiesz, czasem potrafi臋 na prawd臋 ostrzej wej艣膰 w zakr臋t... A偶 mam wyrzuty sumienia...
Nic to, musz臋 zmieni膰 styl jazdy :)
przez Bartas - Forumowy gadu艂a  -  
 kujawsko-pomorskie
Tomek2202 pisze:Ja w moim Plusie mam felgi 17 z oponami 225/45 i je偶d偶臋 tak ju偶 ponad 4 lata i od pocz膮tku nic kompletnie nie robi艂em w zawieszeniu, nie stuka nie puka nic si臋 nie wybi艂o. Co艣 dziwnego masz z tym twoim autem.

Dokladnie, moj ma 170 koniszczy i lekko nie ma :tooth: