Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z zawieszeniem /amortyzatory, spr─Ö┼╝yny, uk┼éad kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
Awatar u┼╝ytkownika
przez A-R-T-U-R
 mazowieckie
miodek89 pisze:Ale ja pyta┼éem o co innego jak masz odpowiada─ç nie na temat to zostaw to dla siebie.

Dla mnie i dla wielu innych to i mozesz ze 22" zapodac. Tylko zeby placzu nie bylo ze nie idzie pozniej spod swiatel ruszyc albo spalanie wzroslo :oczko:
Awatar u┼╝ytkownika
przez miodek89
 mazowieckie
A jeszcze pytanie:

1. 4x 8,5J ET42 5x112

2. 8,5J ET42(przód) + 9,5J ET45 (tył)

Czy zestaw numer 1 i numer 2 wejd─ů do golfa? Podobno na oponie 215/35/19 zestaw 2 bez jaki┼Ť przer├│bek te┼╝ si─Ö zmie┼Ťci. Kto┼Ť ma takie felgi u siebie?

Z g├│ry dzi─Ökuje za odpowied┼║
przez Kukson
 ┼Ťl─ůskie
Witam. Szukam caly czas felg do mojego golfa 5 varianta.
czy felgi
7,5 x 18 et 51 do tego pewnie 225/40
beda okej ? czy moze lepiej :
7,5 x 17 ET 49 a do tego, hmmm 225/45
nie mam zamiaru obnizac auta.
Co sadzicie o tych wyborach? bardzo mi sie podobaja 18 ale nie wiem jak z komfortem.
Awatar u┼╝ytkownika
przez przemo564
 ┼é├│dzkie
Kukson pisze:Witam. Szukam caly czas felg do mojego golfa 5 varianta.
czy felgi
7,5 x 18 et 51 do tego pewnie 225/40
beda okej ? czy moze lepiej :
7,5 x 17 ET 49 a do tego, hmmm 225/45
nie mam zamiaru obnizac auta.
Co sadzicie o tych wyborach? bardzo mi sie podobaja 18 ale nie wiem jak z komfortem.

Bierz 18 a z czasem mo┼╝e i wrzucisz prokit.
7,5 x 18 et 51 to jest fabryczny rozmiar wiec mo┼╝esz spokojnie zak┼éada─ç i nic tu si─Ö nie b─Ödzie dzia┼éo, ┼╝adnych obtar─ç itp. Takiej a┼╝ du┼╝ej r├│┼╝nicy w komforcie nie ma i sam b─Ödziesz zaskoczony ┼╝e ┼éadnie to chodzi na 18 calach. Ja mam zwyk┼ée 1.6 te┼╝ na 18 a g┼é├│wnie je┼╝dze po mie┼Ťcie i jest bardzo dobrze.
Awatar u┼╝ytkownika
przez nosekdomin
 wielkopolskie
Wstyd jak byk. Nie kupowałem jeszcze nigdy alufelg. Siara jak nie wiem.
Mam tu sprzedawce na allegroszu podobaj─ů mi si─Ö te wzory, co┼Ť bym wybra┼é na pewno. Sprzedawca ma dobre komentarze.
Czy kto┼Ť kto┼Ť kto zna si─Ö w temacie mo┼╝e podpowiedzie─ç czy warto, czy te┼╝ to s─ů tureckie lub chi┼äskie podr├│bki?

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?string=5x112&us_id=8900451&srednica-felgi=17%22&order=m&bmatch=s0-aut-1-1-0511&id=249522&szerokosc-felgi=7.0%22
Awatar u┼╝ytkownika
przez nosekdomin
 wielkopolskie
przemo564 pisze:Podr├│by, poszukaj sobie ori u┼╝ywanych bo w tej cenie powiniebe┼Ť znale┼║─ç dobr─ů 17

Straszny beton na tym forum. Szuka┼éem info gdzie indziej, rzeczywi┼Ťcie okaza┼éo si─Ö ┼╝e to podr├│bki. Ale wielu u┼╝ytkuje takie podr├│bki i tez jest dobrze - i b─ůd┼║ tu m─ůdry.
Tak czy siak wyhaczyłem ORI malowane tak jak widać na foto 16"

Obrazek
przez pawel95133
 opolskie
Witam wszystkich :sleepy:
Poszukuj─Ö felg i opon do golfa mk5
Interesuj─ů mnie 17, mam wersje sportline i nie wiem czy tam juz jest bni┼╝one zawieszenie.

Obrazek

A tu jeszcze informacje :
Obrazek
Awatar u┼╝ytkownika
przez Ramzes
 kujawsko-pomorskie
A przejrza┼ée┼Ť chociaz troch─Ö w─ůtek? Poszukaj, poczytaj, masz podane jakie parametry potrzebne sa do golfa. Po to jest forum zeby sie edukowa─ç. Pocz─ůtki dla ka┼╝dego sa trudne ale nie licz, ze ktos pomo┼╝e w temacie gdzie masz wszystko podane jak na tacy. I nie pisze tego z┼éo┼Ťliwie tylko fajnie jak nowi u┼╝ytkownicy wyka┼╝─ů cho─ç troch─Ö inicjatywy :ok:
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy