Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z zawieszeniem /amortyzatory, spr─Ö┼╝yny, uk┼éad kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
przez bit2017 -  05 gru 2017, 14:50
 ┼Ťwi─Ötokrzyskie
My┼Ťl─Ö przeznaczy─ç na opony zimowe 180z┼é - 200z┼é. O tych kleberach te┼╝ ma┼éo wiem. S─ů tylko komentarze o du┼╝ej g┼éo┼Ťno┼Ťci przy wi─Ökszych pr─Ödko┼Ťciach. W miejscowych serwisach polecaj─ů opony nokian i zeetex .
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  05 gru 2017, 20:48
 pomorskie
Kleber cz─Östo si─Ö "┼éapa┼é" do test├│w i wypada┼é przyzwoicie, po drugie co test to inni zwyciezcy, zale┼╝y pod kogo robione. Ja mam 225/50/17 D─Öbice HP zimowe i sprawuj─ů si─Ö bez zarzutu

proxx pisze: ÔćĹ
05 gru 2017, 17:42
No i jestem zaskoczony bo opona Kleber wypadła wysoko w rankingu ADAC na 2017/2018

https://www.oponeo.pl/artykul/test-opon ... 195-65-r15
dziwne gdyby w te┼Ťcie niemieckiego ADAC czy AutoBilda nie wygra┼éa Conti :oczko: jest te┼╝ test gdzie wygrywa Nokian WR D4, co nie zmienia faktu ┼╝e Conti s─ů super
Awatar u┼╝ytkownika
przez Kilgore -  08 gru 2017, 19:50
 ┼Ťl─ůskie
Mam Klebery caloroczne w samochodzie kt├│ry porusza si─Ö w terenie miejskim i podmiejskim. Obecnie drugi sezon i uwa┼╝am ┼╝e sa dobre. Niby jak co┼Ť jest do wszystkiego to jest do niczego. Jednak w przypadku tych opon tak nie jest. W kopnym ┼Ťniegu, chyba 2 dni w roku, radzi┼éy sobie bardzo dobrze. Podczas deszczu te┼╝ daj─ů rad─Ö. W lato nie za g┼éo┼Ťne.
Uniroyal, zimowych nie mia┼éem tylko letnie rainsporty. Bardzo dobra opona, przez wod─Ö idzie jak przecinak. Jednak id─ůc w stron─Ö designu, zast─ůpi┼é j─ů Wolfenstein Sesanta :)
Uniroyal czy Kleber? Jako┼Ťciowo chyba podobne. Co bym wybra┼é? Zale┼╝y od modelu opony.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Miz66 -  15 gru 2017, 9:16
 pomorskie
Ssnake pisze: ÔćĹ
14 gru 2017, 13:01
Witam,

Mam mo┼╝liwo┼Ť─ç dostania do┼Ť─ç tanio opon Michelin Cross Climate + Czy macie z nimi jakie┼Ť do┼Ťwiadczenia? Warto?
CC+ to poprawiona wersja CC, kt├│ra cierpia┼éa na przedwczesne ┼Ťcieranie bie┼╝nika i utrat─Ö parametr├│w. O ile faktycznie to poprawili to pewnie warto je bra─ç. Rozumiem, ┼╝e to nowe gumki? Dobra cena to znaczy jaka?
przez kupszczelisty -  15 gru 2017, 15:41
 wielkopolskie
Taki filmik
https://www.youtube.com/watch?v=2cgtmmt ... oFnoIHRt_7

Mnie zastanawia co innego. Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 ma budow─Ö jak opona zimowa i ma lamelki w blokach, a Michelin gdzie ma lamelki? To s─ů takie d┼éugie paseczki zamiast drobnych lamelek w zimowej oponie?
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76