Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z zawieszeniem /amortyzatory, spr─Ö┼╝yny, uk┼éad kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
przez Cichy90 -  04 mar 2018, 13:29
 ┼Ťl─ůskie
ja kupi┼éem na prz├│d komplet amorki + spr─Ö┼╝yny Kayaba, zobaczymy jak si─Ö b─Ödzie prowadzi┼é po wymianie :) z tym ┼╝e u mnie leci komplet z piastami FAG, wahaczami Lemforder, nowe poduchy Lemforder, sworznie, dr─ů┼╝ki delphi itd. Amorki na ty┼é te┼╝ wlecia┼éy z KYB, mi pasuj─ů :) No i dobrze wiedzie─ç ┼╝e jest si─Ö w tym 1% u┼╝yszkodnik├│w :cool:
Awatar u┼╝ytkownika
przez kAFFKA -  03 lip 2018, 13:30
 lubuskie
Witam.

Mam mo┼╝liwo┼Ť─ç odkupienia od znajomego nowego gwintu z Octavii 2fl (kombi) w dobrej cenie. Chcia┼ébym go wsadzi─ç do MK5 3D, tylko kwestia czy zawias podjedzie. Z ciekawo┼Ťci sprawdzi┼éem na alledrogo gwinty do Octavii. Opisuj─ů, ┼╝e podejdzie do Seata, Audi i Golfa V r├│wnie┼╝. ┼Ürednic─Ö lagi na t─Ö chwil─Ö pomijam gdy┼╝ zastanawiam si─Ö czy to w og├│le konstrukcyjnie jest mo┼╝liwe.

Pozdrawiam.
przez mefjuww -  09 mar 2019, 15:35
 dolno┼Ťl─ůskie
Panowie mam takie pytanie. Od pewnego czasu w mk5 żony jest lekki luz na kierownicy. Żona mówi że ze 2 razy uderzyła w krawężnik przy ok. 20 km/h....

Problem w tym ┼╝e ┼╝adnych stuk├│w nie ma , auta nie ci─ůgnie na ┼╝adn─ů ze stron . Kierownica jest prosto.

Przebieg 234 ty┼Ť km , zawieszenie jeszcze od nowo┼Ťci .

Dr─ů┼╝ek kierowniczy ? Stworze┼ä ? Wahacz? A mo┼╝e magiel?

Kto┼Ť mia┼é podobny problem ?
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29