Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By Bendżi -  08 kwie 2016, 19:31
 mazowieckie
#223648
Odświeżę temat :) Czyli z tego co tutaj wywnioskowałem w każdym golfie V wnęka na koło jest taka sama, natomiast jeśli chcę się dojazdowe podłoga jest niżej, a jeśli chce się pełnowymiarowe to trzeba dołożyć styropiany i tym samym podnieść podłogę? (tak samo podłogę trzeba podnieść przy instalacji butli na lpg?)
Awatar użytkownika
By AKM79 -  15 maja 2016, 23:01
 warmińsko-mazurskie
#228187
W moim golfie wygląda to tak. :)

Pełno wymiarowe koło 205/55 R16 i pełno miejsca w wytłoczce styropianowej na jakieś drobiazgi.

I tu mam pytanie.
Bo w tej wkładce ze styropianu w kole brak mi jednego elementu - klucza płaskiego.

Jaki to klucz. ?

Poprosił bym kogoś kto posiada taki oryginalny klucz o foto , z dwóch stron.


Obrazek Uploaded with fotem.pl
Awatar użytkownika
By AKM79 -  29 maja 2016, 16:19
 warmińsko-mazurskie
#229580
AKM79 pisze:
I tu mam pytanie.
Bo w tej wkładce ze styropianu w kole brak mi jednego elementu - klucza płaskiego.

Jaki to klucz. ?

Poprosił bym kogoś kto posiada taki oryginalny klucz o foto , z dwóch stron.


Obrazek Uploaded with fotem.pl
No i co , nikt w swoim golfie mk v nie ma oryginalnego klucza płaskiego w bagażniku z rocznika 04r. :?:

Potrzebuje foty takiego klucza żeby wiedzieć , czego w ogóle szukać na alledrogo. :fluff:

I jaka to była numeracja klucza , i do jakich części do odkręcenia elementów można go wykorzystać. :?:

Ps. Bardzo proszę o taką fotkę klucza z 2 stron. :roll:
Awatar użytkownika
By WACEK -  29 maja 2016, 18:07
 pomorskie
#229594
AKM79 pisze:
AKM79 pisze:
Poprosił bym kogoś kto posiada taki oryginalny klucz o foto , z dwóch stron.
No i co , nikt w swoim golfie mk v nie ma oryginalnego klucza płaskiego w bagażniku z rocznika 04r. :?:
Potrzebuje foty takiego klucza żeby wiedzieć , czego w ogóle szukać na alledrogo. :fluff:
I jaka to była numeracja klucza , i do jakich części do odkręcenia elementów można go wykorzystać. :?:
Ps. Bardzo proszę o taką fotkę klucza z 2 stron. :roll:
Obrazek

DIN 895 : HEYCO : 13/10

Taki bynajmniej jest u mnie ;-)