Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By szuwar -  04 lis 2014, 21:20
 dolnośląskie
#149408
mettenos pisze:A co ma byc? Na pewno nie czujnik zuzycia, jesli cos tam widzisz to czujnik ABS/ESP
napisałeś wyżej " że żaden golf nie posiada kloców na tylnej osi"...jak nie klocki ham. to ...szczęki ham. ?:)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 lis 2014, 21:23
 pomorskie
#149409
szuwar pisze:jak nie klocki ham. to ...szczęki ham. ?:)
ludzie, proszę, jeździcie Mk5 a nie znacie tak podstawowych rzeczy, wstyd. Po drugie pytasz o czujniki zuzycia klocków więc odpowiedź sama się nasuwa, gwoli ścisłości - pytasz o czujnik zużycia klocków czy o zastosowany rodzaj hamulców

szuwar pisze:
mettenos pisze:A co ma byc? Na pewno nie czujnik zuzycia, jesli cos tam widzisz to czujnik ABS/ESP
napisałeś wyżej " że żaden golf nie posiada kloców na tylnej osi"...jak nie klocki ham. to ...szczęki ham. ?:)
cytuj ze zrozumieniem
By szuwar -  04 lis 2014, 21:30
 dolnośląskie
#149411
mettenos pisze:
szuwar pisze:jak nie klocki ham. to ...szczęki ham. ?:)
ludzie, proszę, jeździcie Mk5 a nie znacie tak podstawowych rzeczy, wstyd. Po drugie pytasz o czujniki zuzycia klocków więc odpowiedź sama się nasuwa, gwoli ścisłości - pytasz o czujnik zużycia klocków czy o zastosowany rodzaj hamulców

szuwar pisze:
mettenos pisze:A co ma byc? Na pewno nie czujnik zuzycia, jesli cos tam widzisz to czujnik ABS/ESP
napisałeś wyżej " że żaden golf nie posiada kloców na tylnej osi"...jak nie klocki ham. to ...szczęki ham. ?:)
cytuj ze zrozumieniem
cytat w złym miejscu postawiłem, przepraszam-miał być wyżej.
By szuwar -  04 lis 2014, 21:35
 dolnośląskie
#149415
mettenos pisze:aha, rozumiem że była to odpowiedź ironiczna do bazylka o braku klocków na tylnej osi, masz rację nie zauważyłem tego, może bazylek ma mod ze szczękami :D
być może ma mod. z szczękami:), Podsumowując rozumiem ze czujniki zużycia w moim modelu są tylko z przodu..
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 lis 2014, 21:39
 pomorskie
#149418
tak, w Mk5 czujnik zuzycia klocków hamulcowych występuje tylko na przedniej osi na lewym kole po stronie kierowcy
bazylek pisze:żaden golf V nie posiada klocków na tylnej osi. tylko z przodu po lewej.
qrcze faktycznie, niezłe :laugh:
Awatar użytkownika
By bazylek -  04 lis 2014, 22:07
 mazowieckie
#149431
mettenos pisze:aha, rozumiem że była to odpowiedź ironiczna do bazylka o braku klocków na tylnej osi, masz rację nie zauważyłem tego, może bazylek ma mod ze szczękami :D

SPROSTOWANIE :P
przepraszam za zamieszanie Panowie
oczywiście chodziło mi o czujnik zużycia klocków :pepsi:
bo takiego moda JESZCZE nie przeprowadziłem :laugh:
teraz można zamknąć :D