Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By kupszczelisty -  26 sie 2015, 8:08
 wielkopolskie
#190198
Witam

Ostatnio wymieniłem w swoim golfie sprzęgło i przegub lewy zewnętrzny. Po odebraniu auta od mechanika ściągało auto w prawo. Wcześniej przez 5 lat auto jeździło idealnie. Pojechałem na geometrię zawieszenia do VW. Podobno były wartości na czerwono, wszystko ustawili i auto ściąga tak samo. Nie wiem gdzie szukać problemu. Proszę o pomoc

Golf Plus 2005r. 1.9 tdi BKC
By Bartas -  26 sie 2015, 9:07
 kujawsko-pomorskie
#190203
kupszczelisty pisze:Witam

Ostatnio wymieniłem w swoim golfie sprzęgło i przegub lewy zewnętrzny. Po odebraniu auta od mechanika ściągało auto w prawo. Wcześniej przez 5 lat auto jeździło idealnie. Pojechałem na geometrię zawieszenia do VW. Podobno były wartości na czerwono, wszystko ustawili i auto ściąga tak samo. Nie wiem gdzie szukać problemu. Proszę o pomoc

Golf Plus 2005r. 1.9 tdi BKC
Wróc do mechanika ktory "zjebał" i niech ogarnia....
By kupszczelisty -  26 sie 2015, 12:32
 wielkopolskie
#190223
Koła były przełożone z tyłu na przód i ściąga identycznie. Oczywiście ciśnienia były sprawdzone na samym początku. Mechanik który mi to robił też myśli o hamulcach, ale dopiero będę u niego za kilka dni. Na oponach nie widać żadnych niepokojących śladów nie popiskują na zakrętach. Dziwna sprawa :wall: