Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By mikki -  06 maja 2017, 16:16
 świętokrzyskie
#251520
Witam chciałem zapytać czy po podniesieniu samochodu na podnośniku i podczas szarpania za koło góra dól na nakrętce mocującej amortyzator do poduszki może być jakiś luz czy tam nie powinno być żadnego luzu ?Cos mi stuka w przednim zawieszeniu na progach i jedyne co znalazłem to ten luz
Awatar użytkownika
By pitt52 -  06 maja 2017, 17:32
 śląskie
#251521
mikki pisze:Witam chciałem zapytać czy po podniesieniu samochodu na podnośniku i podczas szarpania za koło góra dól na nakrętce mocującej amortyzator do poduszki może być jakiś luz czy tam nie powinno być żadnego luzu ?Cos mi stuka w przednim zawieszeniu na progach i jedyne co znalazłem to ten luz
Najlepiej podjedź na szarpaki bo tak to będziesz miał bardzo trudno zlokalizować usterkę. Co do tego luzu, o którym piszesz to wydaje mi się, że nie powinno tak być. :hi:
By Bartas -  07 maja 2017, 12:28
 kujawsko-pomorskie
#251564
mikki pisze:Byłem na szarpakach nic nie wykazalo , diagnosta powiedział ze mogą pukac laczniki stabilizatora zmieniłem ale nic nie pomoglo
Wyciagnij macpersona i zobacz czy masz luz, jak masz to poduszki do wymiany tam nie moze byc jakiegs luzu ...