Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By ciamajda -  17 lip 2017, 20:50
 lubuskie
#254714
Witam!
Chciałbym zmienić seryjne zawieszenie w swoim Gti V. Mam upatrzony już zestaw aczkolwiek wczoraj pojawiła się możliwość kupna oryginalnego zawieszenia ( amortyzatory + sprężyny ) z wersji Pierelli. Teraz takie moje pytanie, czy auto usiądzie niżej ? I czy będzie twardsze ? Czy może nie ma żadnej różnicy ?
By Rutra23 -  17 lip 2017, 21:07
 wielkopolskie
#254715
GTi i GTI PIRELLI mają takie same zawieszenia. Nie kup zawieszenia od wersji amerykańskiej (oczywiście GTI), bo stoi tak samo wysoko jak zwykły Golf MK5. Te zwieszenia od GTI są o 15 mm niższe od standardowego. Jeśli masz małą benzynę to amory nie podejdą, bo mała benzyna ma fi 50 a GTI fi 55.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, 21:08 przez Rutra23, łącznie zmieniany 1 raz.
By ciamajda -  18 lip 2017, 0:09
 lubuskie
#254725
Mam 2.0 FSI a skoro seria w Pirelli jest większa od standardowego GTI miałem cichą nadzieję, ze ma też twardsze zawieszenie, najbardziej w sumie zależy mi na tym co by go posadzić niżej niż jest teraz a skoro tego nie uzyskam zawiasem z Pirelli to odpuszczam, pobite gary ;) Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam !