Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
Awatar użytkownika
By miszi -  26 lut 2007, 15:50
 -------
#2476
Domi pisze:to sa moje felgi tylko ze srebrne :)
to pozostaje tylko pogratulowaæ
:D :D
Awatar użytkownika
By fali22 -  26 lut 2007, 17:16
 -------
#2484
Domi pisze:to sa moje felgi tylko ze srebrne :)
To ³adne masz te felonki ! :shock:
By Hulaj -  26 lut 2007, 17:47
 mazowieckie
#2485
A macie taka srobke zabezpieczajaca do felg?
Awatar użytkownika
By miszi -  26 lut 2007, 18:02
 -------
#2487
Hulaj pisze:A macie taka srobke zabezpieczajaca do felg?
masz na my¶li to "zabezpieczenie" przed kradzierz±?? bo je¶li tak to ja mam
Awatar użytkownika
By fali22 -  26 lut 2007, 18:07
 -------
#2488
miszi pisze:
Hulaj pisze:A macie taka srobke zabezpieczajaca do felg?
masz na my¶li to "zabezpieczenie" przed kradzierz±?? bo je¶li tak to ja mam
Jezeli oto chodzi to ja te¿ mam :wink:
Awatar użytkownika
By miszi -  26 lut 2007, 18:15
 -------
#2490
fali22 pisze:
miszi pisze:
Hulaj pisze:A macie taka srobke zabezpieczajaca do felg?
masz na my¶li to "zabezpieczenie" przed kradzierz±?? bo je¶li tak to ja mam
Je¿eli oto chodzi to ja te¿ mam :wink:
Te¿ masz w kszta³cie s³oneczka polsatu?? :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By fali22 -  26 lut 2007, 18:16
 -------
#2491
miszi pisze:
fali22 pisze:
miszi pisze: masz na my¶li to "zabezpieczenie" przed kradzierz±?? bo je¶li tak to ja mam
Jezeli oto chodzi to ja te¿ mam :wink:
Te¿ masz w kszta³cie s³oneczka polsaty?? :lol: :lol:
No mam, a co to za ró¿nica w jakie mam ?
By Domi -  26 lut 2007, 18:18
 mazowieckie
#2492
a jakos nie posiadam takowego zabezpieczenia...
:)

pozniej tylko ptoblem z szukaniem tej nasadki...s
Awatar użytkownika
By miszi -  26 lut 2007, 18:18
 -------
#2493
fali22 pisze:
miszi pisze:
fali22 pisze: Jezeli oto chodzi to ja te¿ mam :wink:
Te¿ masz w kszta³cie s³oneczka polsaty?? :lol: :lol:
No mam, a co to za ró¿nica w jakie mam ?
Super zabezpieczenie skoro wszyscy maj± takie same :wink: Jakie masz felgi?? £adne?? Mo¿e sobie po¿yczê tylko podaj adres pod którym parkujesz :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
By Hulaj -  26 lut 2007, 18:28
 mazowieckie
#2495
Ja mam ATS jedyna w swoim rodzaju, jak zgubisz nasadke i nie zachowasz kodu to tylko rozwiercenie MOZE pomoze.1 srubka na kolo, 3 pozostale mam do specjalnego klucza, leszczyk zlodziejaszek z takim na robote nie chodzi, wiec o kola jestem spokojny.
Awatar użytkownika
By fali22 -  26 lut 2007, 18:40
 -------
#2496
Hulaj pisze:Ja mam ATS jedyna w swoim rodzaju, jak zgubisz nasadke i nie zachowasz kodu to tylko rozwiercenie MOZE pomoze.1 srubka na kolo, 3 pozostale mam do specjalnego klucza, leszczyk zlodziejaszek z takim na robote nie chodzi, wiec o kola jestem spokojny.
Hehe, no wiesz jak to czasem bywa.

Mojemu znajomemu kiedy¶ ukradli autko bo mia³ fajne felgi a ¿e sie nie da³o wyci±gn±æ felg bo mia³ w³a¶nie tak± ¶rube co ciê¿ko ja znale¶æ , to po¿yczyli sobie autko :lol:
Awatar użytkownika
By miszi -  26 lut 2007, 19:03
 -------
#2497
fali22 pisze:
Hulaj pisze:Ja mam ATS jedyna w swoim rodzaju, jak zgubisz nasadke i nie zachowasz kodu to tylko rozwiercenie MOZE pomoze.1 srubka na kolo, 3 pozostale mam do specjalnego klucza, leszczyk zlodziejaszek z takim na robote nie chodzi, wiec o kola jestem spokojny.
Hehe, no wiesz jak to czasem bywa.

Mojemu znajomemu kiedy¶ ukradli autko bo mia³ fajne felgi a ¿e sie nie da³o wyci±gn±æ felg bo mia³ w³a¶nie tak± ¶rube co ciê¿ko ja znale¶æ , to po¿yczyli sobie autko :lol:
To ja chyba wolê ¿eby wziêli te felgi jakie by one nie by³y... no chyba ¿e kto¶ ma baracudy za grub± kasê... :wink: :wink:
Awatar użytkownika
By Bruce -  26 lut 2007, 20:39
 mazowieckie
#2502
Hulaj pisze:Ja mam ATS jedyna w swoim rodzaju, jak zgubisz nasadke i nie zachowasz kodu to tylko rozwiercenie MOZE pomoze.1 srubka na kolo, 3 pozostale mam do specjalnego klucza, leszczyk zlodziejaszek z takim na robote nie chodzi, wiec o kola jestem spokojny.
Jak trafisz na gnoja, to Ci jeszcze auto porysuje, zdemoluje itd...
Kiedys mialem okazje widziec auto wlasciciela ktory mial za mocno przyczepione radio w autku.
Nie dali rady go ukrasc.
Powbijali mu srubokret w deske i porobili dziury :evil: :evil:
A na koniec wlaczyli gasnice, zeby zatrzec slady :evil: :evil: :evil:
Cale wnetrze auta bylo w pyle, kazdy klawisz w desce ... :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
By miszi -  26 lut 2007, 21:28
 -------
#2520
Bruce pisze:
Hulaj pisze:Ja mam ATS jedyna w swoim rodzaju, jak zgubisz nasadke i nie zachowasz kodu to tylko rozwiercenie MOZE pomoze.1 srubka na kolo, 3 pozostale mam do specjalnego klucza, leszczyk zlodziejaszek z takim na robote nie chodzi, wiec o kola jestem spokojny.
Jak trafisz na gnoja, to Ci jeszcze auto porysuje, zdemoluje itd...
Kiedys mialem okazje widziec auto wlasciciela ktory mial za mocno przyczepione radio w autku.
Nie dali rady go ukrasc.
Powbijali mu srubokret w deske i porobili dziury :evil: :evil:
A na koniec wlaczyli gasnice, zeby zatrzec slady :evil: :evil: :evil:
Cale wnetrze auta bylo w pyle, kazdy klawisz w desce ... :evil: :evil: :evil:
Tym ludziom to siê ju¿ w d**** poprzewraca³o... Najbardziej to mnie wkurzaj± tacy co nie z powodu radia, ale ze zwyk³ej zazdro¶ci przechodz±c rysuj± lakier :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Gdybym takiego dorwa³ to bym przyczepi³ do haka i przeci±gn±³ po autostradzie na max speedzie :twisted: :twisted: :twisted: W poprzednim samochodzie który ja koñczy³em a ojciec mia³ od nowo¶ci jaki¶ kolo pod sklepem typu Tesco zrobi³ niez³e wgniecenie... Ludzie jak maj± stary samochód i nie dbaj± o niego to ju¿ nie zauwa¿aj± ¿e kto¶ ma nowy/zadbany i troszczy siê o niego i bum drzwiami, albo jeszcze lepiej- wal± drzwiami ¿eby kto¶ mia³ tak samo zdezelowany jak oni :evil: :evil: :evil: :evil: W³a¶nie w golfie te¿ ju¿ mam wgnieconko i muszê w³a¶nie jechaæ do serwisu ¿eby naprostowali i zalakierowali bo a¿ chce mi siê ryczeæ jak to widzê :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
By krz_p -  26 lut 2007, 21:31
 wielkopolskie
#2523
miszi to gdzie ty parkujesz?