Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By trzeci5 -  05 gru 2013, 0:10
 śląskie
#112386
gdybyś przeczytał cały ten temat to byś wiedział co trzeba zrobić,jeśli wahacz nie jest skrzywiony i nie posiada żadnych innych uszkodzeń to wystarczy że wymienisz sama tuleję,po prost próbował cie naciągnąć albo nie miał za bardzo pojęcia,możesz wymienić tuleję razem z korpusem(mocowaniem) http://allegro.pl/tuleja-wahacza-lewa-v ... 02725.html" onclick="window.open(this.href);return false; albo sama tuleję http://allegro.pl/tuleja-wahacza-przod- ... 62747.html" onclick="window.open(this.href);return false; roboty za wiele z tym nie ma,wymiana tulei w obu wahaczach 3h na spokojnnie
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  05 gru 2013, 13:21
 śląskie
#112407
Znajomy ma te poliuretany w ford capri , założył je bo jeździ jak ^&@()& i drifty lubi.
Po obejrzeniu tych poliuretanow po roku czasu wcale nie wygląda to jak na reklamach i w opisach w sklepach.
Też mu się powyrabiały otwory co śruby przechodzą.
Więc koszt poliuretanów jest zdecydowanie za duży jesli chodzi o ich wytrzymałość na odkształcenia.
By witek77723 -  21 lut 2015, 20:04
 kujawsko-pomorskie
#167272
Odswieze temat. Chce wymienic tuleje na tylnym wahaczu. Jesli sruba kreci sie razem z tuleja to co zrobic? czy da rade uciac srube boschem i ja wybic? I drugie pytanie: czy obejdzie sie bez prasy, tzn czy uda mi sie to zrobic przy garazu na lewarku? Jetta 5 2.0 TFSI
Awatar użytkownika
By Rumak -  22 lut 2015, 19:58
 pomorskie
#167402
witek77723 pisze:Odswieze temat. Chce wymienic tuleje na tylnym wahaczu. Jesli sruba kreci sie razem z tuleja to co zrobic? czy da rade uciac srube boschem i ja wybic? I drugie pytanie: czy obejdzie sie bez prasy, tzn czy uda mi sie to zrobic przy garazu na lewarku? Jetta 5 2.0 TFSI
Bez rasy ciężko można tylko zniszczyć tuleje. Jesli poli to wejdzie ci praktycznie ręka ewentualnie gumowy młotek do pomocy.

Kanał by się przydał chociaż jak podniesiesz dość wysoko to powinieneś dać radę .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9