Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By gum_rbr -  04 lip 2018, 22:21
 podkarpackie
#266377
Witam,Pany problem polega na tym ze na postoju przy skrecie kierownicą prawo -lewo odgłosy skrzypienia nie mam juz siły zmieniłem drązki stabilizatora i nic nie pomogło dodam ze w zawieszeniu zero luzów prowadzi sie idealnie na szarpakach tez wszystko ok ale drażni ucho coraz bardziej niewiem czym to moze byc spowodowane obawiam sie najgorszego ze to magiel, jak naciskam przód golfa to tez skrzypi czy może to być spowodowane poduszką/łożyskiem amortyzatora bo juz nie mam siły..
Awatar użytkownika
By Cimek -  05 lip 2018, 6:54
 opolskie
#266382
gum_rbr pisze:
04 lip 2018, 22:21
Witam,Pany problem polega na tym ze na postoju przy skrecie kierownicą prawo -lewo odgłosy skrzypienia nie mam juz siły zmieniłem drązki stabilizatora i nic nie pomogło dodam ze w zawieszeniu zero luzów prowadzi sie idealnie na szarpakach tez wszystko ok ale drażni ucho coraz bardziej niewiem czym to moze byc spowodowane obawiam sie najgorszego ze to magiel, jak naciskam przód golfa to tez skrzypi czy może to być spowodowane poduszką/łożyskiem amortyzatora bo juz nie mam siły..
Użyłeś 2przecinki w całej wypowiedzi, trudno się to czyta.

Przed wymianą psiknij trochę białego smaru/wazeliny na każde z tych miejsc. Rób to selektywnie, jeżeli ustąpi -wymień te gumy (obie strony).