Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By adamusklb94 -  14 paź 2019, 9:58
 opolskie
#277667
Cześć.
Panowie mam spory problem z przednim zawieszeniem. Pisze nowy temat ponieważ przekopałem masę tematów i niby dolegliwości podobne, wymieniałem części a problem dalej ten sam. Otóż bardzo skrzypi mi przednie zawieszenie, przy skręcaniu kół, pokonywaniu nierownosci. Problem w tym że wymieniłem prawie wszystko. Nowe tuleje wahaczy, łączniki stabilizatorów, nowe sprężyny, łożyska i gumy. Skrzypi po wymianie gum i łożysk jak stara kanapa. Przez dwa tygodnie było w porządku i znów zaczęło skrzypieć. Co o tym sądzicie? Bo ja już nie mam pomysłów i jestem załamany.
https://youtu.be/1d2spZbBJyA
W linku macie film jak pompowalem maską i słychać ten dźwięk. Z góry dzięki za sugestie.
By adamusklb94 -  14 paź 2019, 23:24
 opolskie
#277683
Okej tak zrobię tylko zastanawia mnie to, że przez 4 lata nic się nie działo odkąd go kupiłem, potem wymieniłem na nowe i na nowych zaczęło skrzypieć. Bardziej logiczne wydawać by się mogło że na starych częściach by skrzypiało. Myślę jeszcze nad wymianą sworznia wahacza, to skrzypienie występuje też podczas skrętu kierownicą.