Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  14 mar 2007, 9:47
 kujawsko-pomorskie
#3012
Oczywi¶cie ¿e przek³adka. Ja ju¿ mam letnie od tygodnia. Faktycznie jazda du¿olepsza bo stabilniej auto siê prowadzi i jest ciszej. :D :D
By camelg -  14 mar 2007, 10:12
 -------
#3013
BRUNO55 pisze:Oczywi¶cie ¿e przek³adka. Ja ju¿ mam letnie od tygodnia. Faktycznie jazda du¿olepsza bo stabilniej auto siê prowadzi i jest ciszej. :D :D
Dobra panowie ja te¿ przek³adam ale potrzeba mi ¶rub zabezpieczaj±cych bo do alusi mam inne-stozkowe.
Gdzie nabyæ i jakiej firmy, jaki orientacyjny koszt ?
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  14 mar 2007, 10:52
 kujawsko-pomorskie
#3017
camelg pisze:
Dobra panowie ja te¿ przek³adam ale potrzeba mi ¶rub zabezpieczaj±cych bo do alusi mam inne-stozkowe.
Gdzie nabyæ i jakiej firmy, jaki orientacyjny koszt ?
Ja kupi³em ¶ruby zabezpieczaj±ce produkowane przez firmê KRÓLAK w Radzyminie.Takie ¶ruby do Mk5 bywaj± te¿ na Allegro. Jak jeste¶ zainteresowany to jak bêde w gara¿u to wezmê z opakowania dok³adne namiary do tej firmy ( adres e-mail i telefony ). Najlepiej kupowaæ u producenta bo po¶rednicy dodaj± mar¿e.
Ja osobi¶cie jestem z nich zadowolony . Jak mia³em Mk4 to te¿ u¿ywa³em ¶rub z tej firmy. Wtedy mia³em kulowe a teraz sto¿ki.
Co do kosztw to bêdzie to w okolicach 50 z³.
By camelg -  14 mar 2007, 11:04
 -------
#3018
BRUNO55 pisze:
camelg pisze:
Dobra panowie ja te¿ przek³adam ale potrzeba mi ¶rub zabezpieczaj±cych bo do alusi mam inne-stozkowe.
Gdzie nabyæ i jakiej firmy, jaki orientacyjny koszt ?
Ja kupi³em ¶ruby zabezpieczaj±ce produkowane przez firmê KRÓLAK w Radzyminie.Takie ¶ruby do Mk5 bywaj± te¿ na Allegro. Jak jeste¶ zainteresowany to jak bêde w gara¿u to wezmê z opakowania dok³adne namiary do tej firmy ( adres e-mail i telefony ). Najlepiej kupowaæ u producenta bo po¶rednicy dodaj± mar¿e.
Ja osobi¶cie jestem z nich zadowolony . Jak mia³em Mk4 to te¿ u¿ywa³em ¶rub z tej firmy. Wtedy mia³em kulowe a teraz sto¿ki.
Co do kosztw to bêdzie to w okolicach 50 z³.
Dziêki, czekam na info i szukam te¿ na necie.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  14 mar 2007, 12:34
 kujawsko-pomorskie
#3021
A to s± namiary na te ¶ruby zabezpieczaj±ce:

FIRMA KRÓLAK
Al. Jana Paw³a II 60
05-250 Radzymin
tel 022 786 55 78

www.firma-krolak.com.pl
e-mail [email protected]
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 13:21 przez BRUNO55, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By fali22 -  14 mar 2007, 12:39
 -------
#3022
Umnie te¿ s± ju¿ letnie od 2tyg.
Teraz lepiej sie jezdzi .
Ja nape³ni³êm gazem oponki i chodzi cichutko

A jakie macie opony ? Ja na lato mam FULDA
A wy ?
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  14 mar 2007, 12:44
 kujawsko-pomorskie
#3023
Ja zdzieram jeszcze seryjne GOODYEAR-y. Mam na nich zaledwie 38000 km
Awatar użytkownika
By fali22 -  14 mar 2007, 12:46
 -------
#3024
BRUNO55 pisze:Ja zdzieram jeszcze seryjne GOODYEAR-y. Mam na nich zaledwie 38000 km
No ja przy zakupie auta dosta³em oponki nowe na zime CONTINENTALE i na lato FULDY :wink:
Awatar użytkownika
By Bruce -  14 mar 2007, 12:46
 mazowieckie
#3025
Rowniez od tygodnia pomykam na letnim obuwiu. :)
Szkoda zimowek, w dzien sa temeratury po 17 stopni w sloncu.
Roznica kolosalna, auto lepiej hamuje.
Na lato mam Continentale.
Awatar użytkownika
By miszi -  14 mar 2007, 13:47
 -------
#3027
U mnie letnie ju¿ od 1,5 tygodnia... Aktualnie wykañczam 15" i czekam na zakup 18" :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By krz_p -  14 mar 2007, 13:57
 wielkopolskie
#3029
a ja mam takie fajne felgi :cry: a nie mam ich do czego przykrêciæ, dopiero pod koniec czerwca bêdê mia³ autko
miszi bierz takie
http://moto.allegro.pl/item173296307_vw ... nalne.html
rano na allegro by³ jeszcze komplet samych felg za ok. 2500

no chyba, ¿e poczekasz i kupisz moje ori 17 z GTI
Awatar użytkownika
By miszi -  14 mar 2007, 15:04
 -------
#3035
krz_p pisze:a ja mam takie fajne felgi :cry: a nie mam ich do czego przykrêciæ, dopiero pod koniec czerwca bêdê mia³ autko
miszi bierz takie
http://moto.allegro.pl/item173296307_vw ... nalne.html
rano na allegro by³ jeszcze komplet samych felg za ok. 2500

no chyba, ¿e poczekasz i kupisz moje ori 17 z GTI
JA ju¿ wiem jakie chcê i tamte s± od audi :D
Takie felgi jak ty masz w³a¶nie kupi³ sobie ten kolo który mia³ mi zrobiæ naklejkê- poprzednio mia³ lepsze a te GTI wygl±daj± jako¶ tak dziwnie :wink:
U mnie mo¿e zainstaluje siê co¶ w tym stylu
Obrazek :wink:
P.S. Te szprychówki z R32 mnie siê nie podobaj± :wink:
Awatar użytkownika
By MarekPolhagen -  14 mar 2007, 20:52
 -------
#3042
Lanumisu pisze:Wczoraj przelozylem,( u mnie zimy juz nie bedzie, a jesli, to kwestia dwoch trzech dni) zupelnie inna jazda. A jak u Was?
U mnie zimy nie ma od dwoch tygodni :P ale nie moglem wczesniej zmienic, bo pojechalem na narty do Austrii.
Od wczoraj jezdze na letnich - ojej jak twardo :lol:
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  15 mar 2007, 9:31
 -------
#3061
Z przodu mam parke prawie nowych Michelin , z tylu oryginalne jeszcze Brigstone.