Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By soja -  22 cze 2011, 12:04
 zachodniopomorskie
#46377
super. Dzięki. Muszę to załatwić. Też przydałby mi się lekki negatyw. Bo ET 37 przy 7,5 calach powoduje, że oponka jest prawie na styk z błotnikiem. A błotnikow to mi szkoda niszczyć. Dlatego raz w rou jak jakdę na zlot vw do Trójmiasta i zabieram jeszcze trzy osoby, to zmieniał tył na ET 45. Trochę mi szkoda, ale nie wiem, czy błotniki nie dostałyby po pupie. W środę zrobiłem nawet doświadczenie. Do bagażnika załadowałem 3 worki ziemi po 80 litrów. I było ok., ale nie wiem jakby to było na trasie w razie np. wpadnięcia w dziure, czy na jakimś podbiciu. Macie jakieś doświadczenia z takim ET? To proszę o porady i opinie.
Awatar użytkownika
By miodek89 -  22 lis 2016, 11:03
 mazowieckie
#243238
Hej,

Panowie ostatnio wymieniłem komplet sprężyn na Eibach Sportline oraz nowe opony zimowe założyłem. Dzisiaj jadę na ustawienie zbieżności. Czy po takim "zabiegu" trzeba podpiąć się pod komputer i robić jakaś adaptację np czujnika skrętu?

Kąty i wszystkie dane mają ustawiać pod mój samochód, mimo że mam go teraz obniżonego?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  22 lis 2016, 11:30
 dolnośląskie
#243239
miodek89 pisze:Hej,

Panowie ostatnio wymieniłem komplet sprężyn na Eibach Sportline oraz nowe opony zimowe założyłem. Dzisiaj jadę na ustawienie zbieżności. Czy po takim "zabiegu" trzeba podpiąć się pod komputer i robić jakaś adaptację np czujnika skrętu?

Kąty i wszystkie dane mają ustawiać pod mój samochód, mimo że mam go teraz obniżonego?
nie trzeba podpinac sie pod komputer
Awatar użytkownika
By miodek89 -  22 lis 2016, 11:47
 mazowieckie
#243243
Super, dzięki za odpowiedź. A wartości tzn kąty maja robić pod golfa 5 SDI czy np golfa 5 gti czy coś podobnego, bo teraz auto jest obniżone. A coś było wyżej wspomniane wyżej
By golfer_1984 -  22 lis 2016, 12:16
 podkarpackie
#243244
miodek89 pisze:Super, dzięki za odpowiedź. A wartości tzn kąty maja robić pod golfa 5 SDI czy np golfa 5 gti czy coś podobnego, bo teraz auto jest obniżone. A coś było wyżej wspomniane wyżej
Niech ustawia pod sportline
Awatar użytkownika
By miodek89 -  22 lis 2016, 12:46
 mazowieckie
#243250
To pod jaki model mam powiedzieć? Skoro oni tylko maja rodzaje aut VW i silników

Dodano po 1 godzinie 6 minutach 25 sekundach:
Powiedziałem, że mam sportowe sprezyny i powiedzieli, że ustawia pod nie. Zobaczymy jak odbiorę samochód