Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  25 lis 2017, 14:10
 wielkopolskie
#259393
Ma ktoś doświadczenie w reklamacji opon?
Posiadam Vector 4seasons z 2015r i szukając przyczyny drgania kierownicy, które występuje przy 120km/h wulkanizator odnalazł w "biciu" opony (felga prosta, a opona kręci się lekko jak jako) :sleepy: Chce uderzyć bezpośrednio do Goodyear Polska, bo auto było zakupione z takimi oponami, więc nie mam nawet paragonu :/
Awatar użytkownika
By Agness -  25 lis 2017, 18:37
 kujawsko-pomorskie
#259402
morfeusz747 pisze:Ma ktoś doświadczenie w reklamacji opon?
Posiadam Vector 4seasons z 2015r i szukając przyczyny drgania kierownicy, które występuje przy 120km/h wulkanizator odnalazł w "biciu" opony (felga prosta, a opona kręci się lekko jak jako) :sleepy: Chce uderzyć bezpośrednio do Goodyear Polska, bo auto było zakupione z takimi oponami, więc nie mam nawet paragonu :/
Jeśli masz zrobione badanie na urządzeniu Hunter z testem drogowym i wyniki są poza dopuszczalnymi normami, to nie będzie problemu z uznaniem reklamacji przez Goodyear Polska. Wystarczy dowód zakupu auta i poświadczenie, ze wyjechało z salonu na oponach tego koncernu ( o ile masz salonowe auto). Jeśli masz auto z drugiej ręki sprawa się lekko komplikuje ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Rost -  27 lis 2017, 14:05
 małopolskie
#259444
Nie walcz z Goodyearem bo i tak nic nie zdziałasz wiekszość pism z Polski jest wysyłana przez centralę w Warszawie, do Stanów i tam to pismo zostaje niestety...
By proxx -  27 lis 2017, 20:58
 pomorskie
#259451
W zeszłym roku reklamowałem opony Pirelli letnie, 2 sztuki z 4 które kupiłem.
Miały bicie przy 80 km/h. Opony odesłane do oponeo, oponeo do Pirelli i po tygodniu miałem nowe opony.

Faktem jest, że opony miały przejechane z 100 km i były 3 dni wcześniej założone.
Awatar użytkownika
By Agness -  28 lis 2017, 9:58
 kujawsko-pomorskie
#259462
W przypadku braku dowodu zakupu sprawa jest praktycznie przegrana . Nawet w przypadku odkupienia od kogoś opon z faktura imienna wystawiona na pierwotnego użytkownika nic nie zrobisz, bo potrzebne jest zaświadczenie o zbyciu praw gwarancyjnych. Także kupowanie np na olx opon z gwarancją i faktura na pierwotnego użytkownika nic nam nie daje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 82