Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By kupszczelisty -  22 mar 2016, 18:50
 wielkopolskie
#221068
Od sprzedawcy z drugiego postu kupowałem kilka razy i zawsze było OK.
Awatar użytkownika
By Forest -  22 mar 2016, 19:14
 wielkopolskie
#221076
Ja teraz kupowałem i wziąłem tarczę TEXTAR PRO. Mają bardzo dobre opinie, ATE tarcze jednak zdazaja się opinie negatywne szczególnie ostatnio jakby zanizyli jakosc.

Wysłane z HTC One [Tapatalk]
By kupszczelisty -  22 mar 2016, 19:15
 wielkopolskie
#221077
A przypadkiem z ASO to jest zestaw z Economy Parts? Z tego co gdzieś widziałem klocki były z Indii.
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  22 mar 2016, 21:44
 zachodniopomorskie
#221125
Forest pisze:Ja teraz kupowałem i wziąłem tarczę TEXTAR PRO. Mają bardzo dobre opinie, ATE tarcze jednak zdazaja się opinie negatywne szczególnie ostatnio jakby zanizyli jakosc.

Wysłane z HTC One [Tapatalk]
No właśnie, sam przewiozłem się dwa razy na ATE, kiedyś było to do nie pomyślenia, na razie TEXTAR trzyma jakość- i o to chodzi. A textar PRO po 2 latach wygląda i hamuje bdb- jak na ori zestawie. Wszystkie Mercedesy w serii idą od Textara- na razie firma Textar fabrykę tarcz ma tylko w Niemczech. Inni producenci w pogoni za zyskiem poprzenosili się już po świece i jakość spadła.
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  22 mar 2016, 22:07
 zachodniopomorskie
#221132
andrz18ej pisze:Czyli co wybrać ?
http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki- ... 78829.html textary czy z aso :(
za duzo tego wszystkiego jest na rynku, a jeszcze więcej opini :(
Muszę w tym tygodniu kupić i zmienić hamulce więc proszę o pomoc.
Jeżeli z ASO to seryjne, żadne eco, a jak nie to Textar PRO ( klocki i tarcze ) i jeszcze zostanie na :burp:
By frozpl -  22 mar 2016, 23:02
 małopolskie
#221166
andrz18ej pisze:Czyli co wybrać ?
http://allegro.pl/textar-tarcze-klocki- ... 78829.html textary czy z aso :(
za duzo tego wszystkiego jest na rynku, a jeszcze więcej opini :(
Muszę w tym tygodniu kupić i zmienić hamulce więc proszę o pomoc.
Niedawno sam stałem przed trydnym wyborem tarcz i klocków ale samego zestawu na przód. Wybór padł na zestaw Textara tarcze + klocki ale standardowe bez opcji pro i fajerwerków. BTW z tego samego sklepu bo zaopatruje się tam od dłuższego czasu.

Podczas montażu wszystko przeczyszczone i nasmarowane jak należy. Po przejechaniu 3kkm nic nie piszczy ( na początku jeden klocek popiskiwał przy lekkim hamowaniu), hamują bardzo dobrze, zobaczymy jak dalej.

Jak na razie nie zmienił bym ich na nic innego. Cena rewelacja < 300zł za komplet na przód.
By andrz18ej -  23 mar 2016, 11:46
 małopolskie
#221223
Zestaw textara zamówiony wersja pro rozni sie dodatkowa warstwa, tak mi powiedział Pan w sklepie, a jest w tej samej cenie.
Teraz tylko czekac na towar zakladac i testować ^^ :D
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 43