Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By kuba94 -  07 paź 2010, 21:57
 pomorskie
#30765
,,Szafa" spójrz wyżej pare postów napisałem jakie były u mnie w orginale :D tylko przednich tarcz nie udało się mi ustalić producenta.Druga spraw ten temat klocków był już mega wałkowany tak że można odnaleźć
By bastianek1 -  26 paź 2010, 19:58
 -------
#31374
Panowie prosze o pomoc. Mianowicie kupilem tarcze ATE zamawiane po nr. VIN wielkosc przod 312mm tyl 286mm. Jednak w 2 Warszawskich salonach wielkosc tylnich sie rozni, mianowicie 282mm. Reasumujac wychodzi ze kupilem o 4mm wieksze na tyl. Czy jest ktos w stanie sprawdzic jak powinno byc :?: :?:
Awatar użytkownika
By pgmaster -  19 lis 2010, 20:27
 mazowieckie
#32403
Panowie mam pilny temat na jutro. Potrzebuje zmienic klocki tylne w moim GTi. Tylko problem jest taki ze wszedzie chca zebym im przyniosł na wzor moje stare bo niby kilka moze pasowac. Poratujecie jakims rysunkiem lub zdjeciem?
By bastianek1 -  19 lis 2010, 23:40
 -------
#32417
pgmaster pisze:Panowie mam pilny temat na jutro. Potrzebuje zmienic klocki tylne w moim GTi. Tylko problem jest taki ze wszedzie chca zebym im przyniosł na wzor moje stare bo niby kilka moze pasowac. Poratujecie jakims rysunkiem lub zdjeciem?
Dobierz po nr. VIN bedzie najbezpieczniej. Ja nie mialem takich problemow zeby ktos na wzor chcial :?
Awatar użytkownika
By krz_p -  20 lis 2010, 18:06
 wielkopolskie
#32433
pgmaster pisze:Skad jest tez czlowiek? W serwisie nie zalatwilem. Bede musial kogos znalezc w Wawie w poniedzialek.
ze szczecina, ale jeśli będzie miał klocki to wysyłka będzie ekspresowa
a jak nie będzie miał "od ręki" to szybko załatwi, mi w tydzień skompletował zestaw tarcz i klocków pod hamulce z R32, a to są niezbyt często zamawiane rzeczy
By ArekK -  25 lis 2010, 22:20
 mazowieckie
#32731
Tak na przyszłość z własnego i zawodowego doświadczenia Wam powiem, że jeśli chodzi o hamulce w autach takich jak GTI, S..., FR, Cupra, OPC, ST czy inne w tym segmencie oraz jazdę "streetracing" to ATE bije wszystkie inne marki na głowę. Uważajcie tylko na nacinane Power Disc mają taką przypadłość, że huczą podczas hamowania, osobiście po jednym zjeżdżonym komplecie wróciłem już do gładkich.
Awatar użytkownika
By krz_p -  26 lis 2010, 10:17
 wielkopolskie
#32765
jak na razie z ATE jestem bardzo zadowolony
nie piszczą, dobrze hamują, nie pogięły się pomimo ostrych testów, chociaż to pewnie kwestia rozmiaru i grubości tarcz
no i nie śmierdzi po kilku ostrych hamowaniach jak przy seryjnych hamulcach
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 43