Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By kupszczelisty -  19 lut 2012, 19:16
 wielkopolskie
#63140
Co do części Economy to gość w VW mi powiedział że są traktowane jako oryginał ale mogą być trochę gorszej jakości. Ile w tym prawdy to nie wiem.
Awatar użytkownika
By malydaras -  19 lut 2012, 20:07
 mazowieckie
#63143
Krzycho, gdzieś mi się obiło o uszy, że te klocki eco mają mniejszą grubość niż normalne. Nie wiem jak jest z jakością materiału ściernego przy nich.
By krisv -  20 lut 2012, 9:15
 mazowieckie
#63182
ECO to zamiennik i za zwyczaj innego pochodzenia niż dawny kulczyk tradex. Inne pochodzenie mam na myśli pochodzi z hurtowni XYZ.
By krisv -  20 lut 2012, 15:53
 mazowieckie
#63216
Kwestia tego gdzie się kto zaopatruje :) wiesz jeżeli zamiennik to ATE BREMBO Ferrodo itp to git :) Ale z tego co widziałem na oczy w jednym salonie bo pracowałem tam to były jakieś noname y wrzucane. Co gorsze później wyszło podczas montażu ze złe maja wywiercone dziury pod śruby :P phii :P Ale wiesz co salon to inna bajka:)
By orh -  20 lut 2012, 18:20
 małopolskie
#63233
unseen pisze:Będzie spotomod to wymienimy ,kup se jakieś konkretne .
Nosz otworzymy "Spot Super Auto Fast Serwis" otwarty jak są chętni i jest weekend :D
By marmi m -  07 maja 2012, 19:52
 śląskie
#71945
Dokładnie do nowych tarcz muszą być obligatoryjnie nowe klocki, bo możesz zniszczyć tarczę....

Tarcze mikody są ok, w drugim aucie mam nacinane tylko i sprawują się elegancko, do golfa na dniach zamawiam też nacinane...

tarcza tuningowa zdziera szybciej klocki, ale jednak jak dla mnie lepiej hamuje przy sporych prędkościach...
Ostatnio zmieniony 07 maja 2012, 19:55 przez marmi m, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 43