Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
By miskof -  04 mar 2014, 9:49
 mazowieckie
#122443
To tak jak byś sobie do zwykłego 1.9 TDI przyczepił wszędzie R32..
Bez sensu..
Jeżeli chodzi o malowanie to to wyjście jest o wiele lepsze. Nie ściemniasz że masz coś czego nie masz, a na pewno ładnie to wygląda i nikt się z Ciebie nie wyśmiewa na zlotach ;)
By Gomul89 -  04 mar 2014, 22:01
 mazowieckie
#122523
Ja osobiście uważam, że pomalowany zacisk to nie tylko estetyka, ale i komfort w późniejszym utrzymaniu zacisku w czystości. Brud nie przywiera tak bardzo do lakieru jak to ma miejsce przy chropowatej i gołej powierzchni przed malowaniem. Co o tych nakładek to rzeczywiście średni by to wyglądało przy wielkości standardowej tarczy, ale są gusta i guściki :pepsi:
Awatar użytkownika
By leva. -  04 mar 2014, 22:31
 spoza Polski
#122531
Być może ktoś ma foto jak wyglądają czarne zaciski na czarnym auto?

Podobają się żółte zaciski do czarnego auta. Ale także przytrzymuję się myśli że żółte i czerwone więcej podchodzą do sportowych samochodów.
Dlatego myślę wiosną pomaluję w czarny albo srebrny kolor.
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  04 mar 2014, 22:43
 pomorskie
#122534
czarny lub srebrny dla mnie jest okejka, skromna elegancja :) no chyba ze ktos robi cale auto w dwa kolory tzn np. srebrny lakier i jaskrawo zielone felgi , znaczek, zaciski, jakas gustowna folia na boku tez jaskrawo zielona, znacie temat
Awatar użytkownika
By leva. -  10 mar 2014, 22:53
 spoza Polski
#123204
Krzycho pisze:leva to wszystko zależy jakie masz felgi...
ps. kiedy kolego pokażesz nam swoje auto? :)
myślę za 2-3 dni zamienię zimowe opony na letnie, zrobię ładne foto i odrazu pokażę swoje auto!

felgi mam BBS RF 314.
Obrazek
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  19 mar 2014, 0:45
 śląskie
#124330
koledzy bo w weekend ma być ciepło i bym coś dłubnoł przy aucie.
Nadal nie wiem na jaki kolor pomalowac zaciski pod mój kolor auta ....
Myslałem nad
1 srebrny
2 czarny
3 czerwony
4 zółty, pomarańcz :tooth:

z czego bardziej myslę nad 1 a 4 raczej odpada hehe

jak nyślicie koledzy?