Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z zawieszeniem /amortyzatory, sprężyny, układ kierowniczy, felgi, opony, hamulce, tarcze itp.../
Awatar użytkownika
By leva. -  19 mar 2014, 1:03
 spoza Polski
#124332
dexter23pl pisze:koledzy bo w weekend ma być ciepło i bym coś dłubnoł przy aucie.
Nadal nie wiem na jaki kolor pomalowac zaciski pod mój kolor auta ....
Myslałem nad
1 srebrny
2 czarny
3 czerwony
4 zółty, pomarańcz :tooth:

z czego bardziej myslę nad 1 a 4 raczej odpada hehe

jak nyślicie koledzy?
również planuję zrobić to na weekend, +20 stopniów obiecują )
w temacie oddaję przewagę nad 1 i 2 wariantem pod twoje auto.
3 i 4 - myślę że to lepiej dla sportowych aut. (chociaż żółty wariant podoba się i do tych pór)
ostateczny wariant dla ciebie to srebny, mój głos :))
By kapselo2 -  19 mar 2014, 21:46
 kujawsko-pomorskie
#124437
cyprianmeister pisze:ja pierdziu !

PS. Proszę niech ktoś poprawi literówkę w temacie ! Utrudnia w tej chwili dotarcie z szukajki tutaj.
faktycznie, nie zauważyłem literówki poprawiłem, o dziwo mogłem ;p
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, 10:24 przez kapselo2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  26 kwie 2015, 20:35
 małopolskie
#175674
- czyścić drucianką
- są preparaty to czyszczenia hamulców
- nie trzeba ściągać

ale wiadomo im bardziej się do czyszczenia przyłożysz tz porozkręcasz to tym lepiej wyjdzie... znam osoby co tylko zmyły brud z zacisków za pomocą preparatu do czyszczenia układów hamulcowych i po jego odparowaniu pomalowali farbą na rdzę i się trzyma...
Awatar użytkownika
By Ramzes -  27 kwie 2015, 9:35
 kujawsko-pomorskie
#175744
A-R-T-U-R pisze:czyli szczota na wiertarkę i jazda do żywego. ok to jest jasne
jakieś konkrety odnośnie preparatów do czyszczenia? coś możesz polecić? czy po prostu allegro i jakiś odtłuszczacz do hamulców?
Kup sobie zestaw zawierający zmywacz do mycia zaciskow i dwuskladnikowa farbę. Na allegro tego sporo :ok:
Awatar użytkownika
By Rumak -  27 kwie 2015, 20:18
 pomorskie
#175875
Czy to sen się bawić u mnie biorą za lakierowanie zacisk plus jarzmo około 60 zł w proszku w dowolny kolor . A proszek to proszek.

Zaciski robi tam tez koles by PAVEL .$iemi ma od niego zestaw hebli wiec chyba lipy nie ma.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  28 kwie 2015, 10:58
 dolnośląskie
#175948
Rumak pisze:Czy to sen się bawić u mnie biorą za lakierowanie zacisk plus jarzmo około 60 zł w proszku w dowolny kolor . A proszek to proszek.

Zaciski robi tam tez koles by PAVEL .$iemi ma od niego zestaw hebli wiec chyba lipy nie ma.
60 x 4 daje kwote 240 zł za kpl... chlopaku za ta kase to ja kilkadziesiat aut pomaluje. a poza tym skad wezme zapasowe zaciski jak moje beda w malowaniu??