Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Witam moj problem objawia sie tak ze czasami na zimnym silniku slychac takie "jakby blacha drgała badz sie tarła?|
Nie zauwazylem przy gaszeniu auta stuku charakterystycznego dla uszkodzonej dwu masy? Nie wiem czy to chrobotanie czy tez jakby czesc mechaniczna drgała. Czy to moze byc objaw uszkodzonej dwu masy? Albo juz powoli konczacej sie dwu masy?
Mia┼éem takie co┼Ť u siebie, taki odg┼éos jak kiedy┼Ť karty telefoniczne si─Ö montowa┼éo ┼╝eby stuka┼éy o szprychy przy rowerze. Kolega jak jest m┼éody mo┼╝e nie pami─Öta─ç takiego odg┼éosu :tooth: u mnie by┼éa wygi─Öta jaka┼Ť blaszka, obesz┼éo si─Ö bez wymiany sprzegla.
Robi─Ö przymiarki do wymiany dwumasy (w sklepie za zestaw Luka 1500z┼é), mechanik za┼Ťpiewa┼é 400-600z┼é za wymian─Ö.
No i mam takie pytanie, jak post─Öpowa─ç z uszczelnieniem wa┼éu, wymienia─ç czy zostawi─ç? Niby powinno si─Ö wymieni─ç ale to nie jest tania cz─Ö┼Ť─ç.
przemq pisze:Robi─Ö przymiarki do wymiany dwumasy (w sklepie za zestaw Luka 1500z┼é), mechanik za┼Ťpiewa┼é 400-600z┼é za wymian─Ö.
No i mam takie pytanie, jak post─Öpowa─ç z uszczelnieniem wa┼éu, wymienia─ç czy zostawi─ç? Niby powinno si─Ö wymieni─ç ale to nie jest tania cz─Ö┼Ť─ç.
┼╗artujesz ? Przy takiej kwocie to piku┼Ť. Potem b─Ödziesz zrzuca skrzynie za 400 z┼é ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Wywali┼éo mi ostatnio korbe bokiem w BLS i wymienia┼éem silnik na BKC. Za┼éo┼╝one stare sprz─Ög┼éo dobrze chodzi┼éo a teraz si─Ö ┼Ťlizga od 3000-4000 obrot├│w na 3 i 4 biegu. Orientuje si─Ö kto┼Ť czy sprz─Ög┼éo si─Ö u┼éo┼╝y i b─Ödzie dobrze bralo czy trzeba wymieniac?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11