Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  31 mar 2017, 12:44
 pomorskie
#249816
Ja ogólnie nie rozumiem, TDI to TDI, ma klekot i w tym jego urok, po co kombinować z dźwiękiem, ja rozumiem z końcówką to można pokombinować pod kątem wizualnym i estetycznym ale resztę bym zostawił ale skoro autorowi się nie podoba, w końcu to jego auto aczkolwiek nie lubię takiego psucia
By Bartas -  31 mar 2017, 13:08
 kujawsko-pomorskie
#249818
Mettenoos pisze:Ja ogólnie nie rozumiem, TDI to TDI, ma klekot i w tym jego urok, po co kombinować z dźwiękiem, ja rozumiem z końcówką to można pokombinować pod kątem wizualnym i estetycznym ale resztę bym zostawił ale skoro autorowi się nie podoba, w końcu to jego auto aczkolwiek nie lubię takiego psucia
Przy seryjnym aucie nie ma to znaczenia i powiedzmy do 200 KM w 1.9 bo jest cienka rurka, wyżej jak modzisz to juz trzeba, no ale tak jak Artur mówi wyścigówki z tego nie zrobisz do upalania po torze.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  31 mar 2017, 13:22
 pomorskie
#249821
Bartas pisze:

Przy seryjnym aucie nie ma to znaczenia i powiedzmy do 200 KM w 1.9 bo jest cienka rurka, wyżej jak modzisz to juz trzeba, no ale tak jak Artur mówi wyścigówki z tego nie zrobisz do upalania po torze.
aż tak głupi nie jestem :PP i zdaję sobie sprawę, kolega pytek ma BXF 90ps i nawet ten plus + nie czyni go wyścigówką, TDI ma klekotać , koniec, kropka.
By Przemektak -  31 mar 2017, 14:53
 pomorskie
#249826
Ja nie chciałem żadnego dźwięku zmieniać, tylko zderzak zmieniam na R32 i musi być inny tłumik, jak kupywalem to nie przemyślałem tego, bo nie sądziłem, że końcowy będę musiał wywalić.

Dodano po 49 minutach 39 sekundach:
To aż tak źle będzie mówicie? Nie mam jak tego oddać, bo kupiłem to używane od prywatnej osoby.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  31 mar 2017, 17:02
 dolnośląskie
#249830
Przemektak pisze:Ja nie chciałem żadnego dźwięku zmieniać, tylko zderzak zmieniam na R32 i musi być inny tłumik, jak kupywalem to nie przemyślałem tego, bo nie sądziłem, że końcowy będę musiał wywalić.

Dodano po 49 minutach 39 sekundach:
To aż tak źle będzie mówicie? Nie mam jak tego oddać, bo kupiłem to używane od prywatnej osoby.
@dark55 mial cos takowego niech sie wypowie jak to zrobil
By Przemektak -  31 mar 2017, 17:45
 pomorskie
#249836
Bo jakby było lekko głośniej i w miare okej dźwięk to bym nie miał problemu, sprawdziłbym to ale tłumik odczepiany jest daleko od tego końcowego i nie mam jak przystawić a najpierw muszę zderzak zrobić. A do tej mojej rury da coś się w środek zamontować, jeśli będzie lipny dźwięk?