Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By bonzaj -  18 sty 2007, 10:31
 -------
#1402
Moje pytanie moze troche dziwne ale... Chodzi mi o to jakie kontrolki powinny sie zapalic przy odpalaniu fury.(kiedy gasna) slyszalem ze to wazna rzecz przy ogledzinach i ewentualnym zakupie uzywanego autka.Pozdrawiam.
By way4 -  18 sty 2007, 10:54
 -------
#1405
Tak nawet bardzo wazna najwazniejsze zeby poduszki gasly po kontrolce od silnika gdyz jak gasna rowno tzn ze jest walek tzn. podlaczone sa do czujnika silnika zabieg bardzo prosty i szybki a ludzie go czesto uzywaja to mysle najwazniejsze.

Pozdro
Awatar użytkownika
By djsewek -  24 mar 2007, 13:23
 -------
#3367
W³asnie...Mam pytanie co do poduszek ....Czy po podlaczeniu do komputera w servisie VW pokaze mi ile ejst orginalnie poduszek?i czy jakies sa wystrzelone..
S³ysza³em tez o tym kombinowaniu z czujniakmi, to jakie jest na to wyjscie,procz rozbierania calego auta?
Pozdro
By gOOlfer -  24 mar 2007, 14:52
 -------
#3368
Kontrolka od puduszek równie¿ za¶wieca siê przy uszkodzonym napinaczu pasów bezpieczeñstwa (znam to z nowego A3). Czujnik mo¿na ³atwo zasymulowaæ odpowiednio dobranym rezystorem...
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  25 mar 2007, 9:13
 -------
#3383
Dzisiaj mozna elektronike oszukac na rozne sposoby. Majac jeszcze do dyspozycji VAG-a, ulatwia to sprawe.