Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Awatar użytkownika
By Przemo954 -  08 gru 2015, 22:52
 łódzkie
#204249
Ciekaw jestem czy efekt u Ciebie będzie tak samo zachwycający. Ja mam problem z tym uderzeniem przy ciepłym silniku, ale pali z pół obrotu :) Czekam na wynik twojego testu.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 gru 2015, 23:00
 pomorskie
#204252
ja przez 3,5 roku mam spokój z uderzeniem po wymianie aku, z drugiej strony dobry tokarz i do starego rozrusznika dorobi nowe koło zębate z większą ilością zębów
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  08 gru 2015, 23:13
 zachodniopomorskie
#204254
Mettenoos pisze:ja przez 3,5 roku mam spokój z uderzeniem po wymianie aku, z drugiej strony dobry tokarz i do starego rozrusznika dorobi nowe koło zębate z większą ilością zębów
To połowa sukcesu, druga to łożyska igiełkowe w Valeo i dlatego też lekko kreci. Bosch jest bardziej długotrwały i łatwiejszy w regeneracji, ale nowe valeo i tak wytrzyma 200 tys km wiec mi nie zalezy na Boschu. To samo osiągniesz jak wrzucisz do swojego Boscha środek z rozrusznika Boscha z 2.5 tdi 2.2 KW. Przy czym valeo kreci do konca zycia aku aż padnie ze starość lub z zużycia, na Boschu wczesniej wyczujesz ze aku słabnie bo stawia większe opory. Po 2009r. na kraje z zimnym klimatem wrzucali valeo i zero problemów ze skargami na odpalanie i je dalej wrzucają do tdi, do automatów szły w większości Bosche bo tam.mapa jest inaczej napisana..
Ostatnio zmieniony 08 gru 2015, 23:16 przez PinkFloyd, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 gru 2015, 23:15
 pomorskie
#204255
PinkFloyd pisze: Przy czym valeo kreci do konca zycia aku aż padnie ze starość lub z zużycia, na Boschu wczesniej wyczujesz ze aku słabnie.
w golfie miałem i w A3 mam Valeo i oba waliły przy rozruchu

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
mówisz że flaki z Boscha wchodzą P&P do Valeo?
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  08 gru 2015, 23:18
 zachodniopomorskie
#204256
Mettenoos pisze:
PinkFloyd pisze: Przy czym valeo kreci do konca zycia aku aż padnie ze starość lub z zużycia, na Boschu wczesniej wyczujesz ze aku słabnie.
w golfie miałem i w A3 mam Valeo i oba waliły przy rozruchu

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
mówisz że flaki z Boscha wchodzą P&P do Valeo?
Ja mowie o Valeo po 2009r 11 zebnych, a flaki z Boscha z 2.5 tdi 2.2 kW do Boscha 10 zębnego 2KW.
By Bartas -  12 gru 2015, 15:24
 kujawsko-pomorskie
#204815
PinkFloyd pisze:
Bartas pisze:
PinkFloyd pisze:W weekend montuję ale nowszy valeo do mojej jetty na aku 800a, jak co to dam znać :D
Czekamy na info :) :cray2:
Właśnie auto rozbebeszone, zostało poskładać graty, przy okazji czyszczenie wszystkich połączeń masowych
to czekamy :cool:
By Bartas -  12 gru 2015, 17:15
 kujawsko-pomorskie
#204831
PinkFloyd pisze:Zrobione pali od strzała na rozgrzanym- temp. wg vcds-a 87st. Zrobiłem filmik, na komórce, kompie jest z głosem wrzucam na youtube nie ma fonii :fluff:
Daj via google drive, a masz muzyke w tle?
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  12 gru 2015, 17:38
 zachodniopomorskie
#204835
Bartas pisze:
PinkFloyd pisze:Zrobione pali od strzała na rozgrzanym- temp. wg vcds-a 87st. Zrobiłem filmik, na komórce, kompie jest z głosem wrzucam na youtube nie ma fonii :fluff:
Daj via google drive, a masz muzyke w tle?
Muzy nie ma w tle, tylko odglos odpalania, który na kompie słychać a na youtube zero fonii
By Bartas -  12 gru 2015, 17:45
 kujawsko-pomorskie
#204840
PinkFloyd pisze:
Bartas pisze:
PinkFloyd pisze:Zrobione pali od strzała na rozgrzanym- temp. wg vcds-a 87st. Zrobiłem filmik, na komórce, kompie jest z głosem wrzucam na youtube nie ma fonii :fluff:
Daj via google drive, a masz muzyke w tle?
Muzy nie ma w tle, tylko odglos odpalania, który na kompie słychać a na youtube zero fonii
Daj na vimeo :p
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19