Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  06 gru 2017, 17:50
 kujawsko-pomorskie
#259858
Mar_vin pisze:
majkelV pisze:Mam jeszcze takie pytanie czy to na pewno pompa vakuum? kolezka mechanior powiedzial ze tam z tylu silnika nie ma zadnych linii paliwowych jedynie przewody zasilajace i powrotne juz sam nie wiem. Jak nagrywalem ten filmik w tym miejscu jak swiecilem latarka jeszcze co zauwazylem to czasami kropelki ropy a czasami taka mgielke. Kupilem juz uszczelke pod pompe vacuum dobrze by bylo jak to by byla wina tej uszczelki tylko kurcze ona jest z boku a to leci ewidentnie z tylu hmm
Sprawdziłeś czy na pompie się poci przecież ci pisałem ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Spojrzałeś wogóle czy dookoła vacu masz sucho, najpierw diagnoza a później kupowanie ja za ciebie tego nie sprawdze a na filmiku wszystkiego nie widać. Tak więc na 100% też Ci nie powiem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By majkelV -  06 gru 2017, 17:57
 zachodniopomorskie
#259859
jak tylko zona wroci z pracy lece obejrzec co i jak wczoraj zauwazylem w tym miejscu co nagrywalem filmik wyciek i nie wiedzialem co mam robic ja nawet nie wiedzialem gdzie jest pompa vacuum teraz wiem ze po lewej stronie i wiem co sprawdzac...
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  06 gru 2017, 17:59
 kujawsko-pomorskie
#259860
majkelV pisze:jak tylko zona wroci z pracy lece obejrzec co i jak wczoraj zauwazylem w tym miejscu co nagrywalem filmik wyciek i nie wiedzialem co mam robic ja nawet nie wiedzialem gdzie jest pompa vacuum teraz wiem ze po lewej stronie i wiem co sprawdzac...
Po jakiej lewej masz ją stojąc przed maską od strony akumulatora na silniku wygląda tak jak na zdjęciu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By Mar_vin -  06 gru 2017, 18:05
 kujawsko-pomorskie
#259862
majkelV pisze:tzn po prawej stronie pomylilem strony sorki za pomylke
https://youtu.be/7ni-0Z-zoro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



Dodano po 40 sekundach:
Mar_vin pisze:
majkelV pisze:tzn po prawej stronie pomylilem strony sorki za pomylke
https://youtu.be/7ni-0Z-zoro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Tu masz co i jak

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  06 gru 2017, 18:12
 kujawsko-pomorskie
#259865
Mar_vin pisze:
Mar_vin pisze:
majkelV pisze:tzn po prawej stronie pomylilem strony sorki za pomylke
https://youtu.be/7ni-0Z-zoro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Tu masz co i jak

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Podobna sprawa tyle ze to golf 4 ale vacum siedzi w tym samym miejscu , najpierw sprawdź dobrze czy tam coś leci

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



Dodano po 14 minutach 1 sekundzie:
majkelV pisze:Jestes Bogiem!!!!! W mojej "5" jest tak samo?
Nie myl pojęć, nie jestem mechanikiem a tym bardziej bogiem, korzystam z forum i rad kolegów to wszystko. A ty obadaj vacum jak nie to to szukaj dalej.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  06 gru 2017, 18:26
 kujawsko-pomorskie
#259866
majkelV pisze:Jestes Bogiem!!!!! W mojej "5" jest tak samo?
Nie myl pojęć, nie jestem mechanikiem a tym bardziej bogiem, korzystam z forum i rad kolegów to wszystko. A ty obadaj vacum jak nie to to szukaj dalej.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By majkelV -  09 gru 2017, 11:06
 zachodniopomorskie
#259919
Dziekuje wszystkim za pomoc i rady okazalo sie ze winna byla uszczelka pod pokrywa zaworow! To nie byla ropa tylko olej (zla diagnoza), ktory saczyl sie z naroznika na przeciwko chlodnicy spalin. Najciekawsze jest to ze uszczelka byla wymieniana tydzien wczesniej w warsztacie! Dodam ze uszczelka byla montowana przez fachowcow razem na SILIKON!!!! :ireful: