Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
#273266
Witam mam taki problem w swoim golfie mianowicie od wczoraj ciężko odpala i strasznie szarpie motorem ciężko sie jedzie straszny brak mocy po przejechaniu ok 2-3 km wraca do normy może nie całkowicie, ciężko powiedzieć ale już nie szarpie i przyśpieszenie jest. Miesiąc wcześniej już tak miałem ale tyko raz po przejechaniu 200m było już ok i problem nie wracał a teraz jest cały czas po każdym odpaleniu jest to samo. Wiem, że to nie wina świec grzewczych ale sprawdziłem wszystkie i są ok. może ma ktoś jakiś pomysł na to wiem, że powinienem podłączyć kompa ale jeszcze tego nie zrobiłem może ma ktoś z okolic Łodzi dokładniej Zgierza i chciałby pomóc. Dodam, że mruga mi kontrolka od grzania ale to może być czujnik stopu już kiedyś wymieniałem. Proszę o jakaś pomoc.

Golf V 1.9 tdi BKC 2004r
#273286
Na jakimś programie wyskoczyło że jest usterka na cylindrze numer 2. Jak jechałem do mechanika to była tragedia brak mocy itd ale gdy podczas jazdy wyłączyłem i ponownie włączyłem auto problem zniknął. Po połączeniu kompa usterka tak jak wyżej czyli problem na cylindrze 2 alut odwaliło ok jechało normalnie silnik był ciepły później zgasiłem i po niecałe godzinie problem wrócił i nie pomogło gaszenia i odpalanie czy jeśli wtrysk działa i przestaje działać to jest uszkodzony czy to raczej nie on tylko przyczyną jest gdzie indziej?