Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
#231062
Niecik pisze:
UnlimitedPL pisze:

Widziałem ale skoro kilku osobom się tutaj udało wszystko skompletować za ~600zł to nie widzę sensu wydawać prawie 1100zł z przesyłką.

Za 600 nowy komplet sprzęgła ? :eek:
Jak tak to w sumie dobra informacja na przyszłość ;d
Tak i mówimy tu o jednomasie. Przeczytaj drugą stronę tego wątku :)
#232402
Panowie zmieniłem dwumas na kolo jednomasowe pokonująć ok.15 tys. km. Od tamtej pory do dzień upałów nie miałem zastrzeżeń co do pracy zestawu.Aktualnie przy temperaturach powyżej 30*C zaczynają brzęczeń sprężyny, chyba z tarczy od G60 :fluff: . Jak wcisnę sprzęgło dźwięk cichnie, ale słychać. Przy puszczonym sprzęgle wielkie dzwonienie. Wystarczy, żę lekko ostygnie silnik to cisza z sprzęgła. CO może byc przyczyną? Jakies pomysły? łożysko oczywiście wymienione.
#232772
psamolek pisze:Panowie zmieniłem dwumas na kolo jednomasowe pokonująć ok.15 tys. km. Od tamtej pory do dzień upałów nie miałem zastrzeżeń co do pracy zestawu.Aktualnie przy temperaturach powyżej 30*C zaczynają brzęczeń sprężyny, chyba z tarczy od G60 :fluff: . Jak wcisnę sprzęgło dźwięk cichnie, ale słychać. Przy puszczonym sprzęgle wielkie dzwonienie. Wystarczy, żę lekko ostygnie silnik to cisza z sprzęgła. CO może byc przyczyną? Jakies pomysły? łożysko oczywiście wymienione.
Nie zauważyłem tego u siebie. Zrobiłem jakieś 8tkm.
#233008
karolg pisze:
psamolek pisze:Panowie zmieniłem dwumas na kolo jednomasowe pokonująć ok.15 tys. km. Od tamtej pory do dzień upałów nie miałem zastrzeżeń co do pracy zestawu.Aktualnie przy temperaturach powyżej 30*C zaczynają brzęczeń sprężyny, chyba z tarczy od G60 :fluff: . Jak wcisnę sprzęgło dźwięk cichnie, ale słychać. Przy puszczonym sprzęgle wielkie dzwonienie. Wystarczy, żę lekko ostygnie silnik to cisza z sprzęgła. CO może byc przyczyną? Jakies pomysły? łożysko oczywiście wymienione.
Nie zauważyłem tego u siebie. Zrobiłem jakieś 8tkm.
Też tak mam, ale nie przejmuję się tym tylko jeżdżę :D
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 41