Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Awatar użytkownika
By mmx166 -  27 maja 2020, 8:56
 małopolskie
#281756
Witam,
Zalozylem poduszki oryginalne ale z benzyniaka Audi a3 1,6 pasuja mocowania. Ale mam wrazenie ze silnikiem za mocno buja przy wrzuceniu 1 i odpuszczeniu gazu dosc mocno nim jakby husta, czy jest roznica w poduszkach stosowa nej do diesla a benzyniaka mimo ze wygladaja tak samo? roznica w gumie?

Czy poduszki FEBI beda ok ?
Awatar użytkownika
By mmx166 -  27 maja 2020, 10:49
 małopolskie
#281762
AS ma moj silnik BRU a z AUDI maja koncowke AC. Gosc w sklepie mowie ze te co dalem z benzyniaka to sa tylko do benzyniaka czyliu zrobilem blad.

Pytanie czy warto brac FEBI ze Lemforder co wyglada jak oryginał i czlowiek ma spokoj,
Awatar użytkownika
By mmx166 -  27 maja 2020, 19:29
 małopolskie
#281773
Tak Febi jest w sklepie .

Taka roznica Febi 145 zł poduszka silnika, skrzyni 120zl

Lemforder silnika 315 / Skrzyni 160zł

Mowisz ze jeden.. :censored: czyli co? Mimo roznicy cenowej to bedzie tak samo wytrzymałe na kilka lat?PS lemforder wyglada jak oryginał zeszlifowane VW - AG. Gosc w sklepie mowil ze szkoda kasy na LMI , lepiej febiego bo i tak swoje wytrzymaja , a tak szkoda kasy ladowac w takiej drogie.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 maja 2020, 2:00
 pomorskie
#281779
mmx166 pisze:
27 maja 2020, 23:19
Właśnie dzisiaj się przyglądałem tym co mam z audi , to widać ze guma jest już sparciała i skrzypi , tak jak w moich starych
No to żeś Panie zrobił dil życia :)

Chcesz zaoszczędzić to bierz Febi, jeśli kochasz nad życie swoją piątkę bierz Lemf :P
Awatar użytkownika
By mmx166 -  28 maja 2020, 7:44
 małopolskie
#281786
Wiesz No nie jest aż tak sparciała ta guma . Ale jak miałem je w ręce to ruszając ta łapa skrzypiały , co mnie zastanawiało . Teraz jasne jak guma skrzypi to znaczy ze już czas ich dobiega :D Oddam je mechanikowi i tak dał mi czas na sprawdzenie . Aż tak nie kocham jej by ładować drogich części .wracajac do febi to widze ze ceny są różne na Allegro po sklepy lokalne , czyżby są podróbki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By mmx166 -  28 maja 2020, 8:13
 małopolskie
#281790
Wiesz chciałem by nie było dziwnych wibracji szczególnie na wolnych obrotach , ale masz racje nowe to nowe i ma jeździć . Jak założę napisze jaki efekt i temat do zamknięcia będzie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dodano po 5 godzinach 25 minutach 53 sekundach:
Obrazek
Dodaje zdjęcia zamienników Febi . Wyglądają dość dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk