Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By lisik -  04 cze 2007, 9:37
 -------
#5398
Chce z ty³u zrobiæ cos z koncowkami wydechu.

Opcja jeden- wyciac delikatnie zderzak i wyci±gn±c dwie koncowki.

Opcja dwa- tak jak wyzej ale dó³ zderzaka zalozyc od gti - nie wiem czy warto doplacac, gdyz duzo sie nie rozni±.


I teraz trzy podopcje do powyzszych :) Koncowka owalna czy dwie okragle, a jak dwie okragle to czy proste czy zagiete do dolu :) ?

Opcja 3 jak na zdjeciu ale z wyprowadzonymi ma³ymi koncowkami a nie schowanymi pod oslona ( i tu pytanie- czy bedzie duzo glosniej? )
Obrazek
Chyba najbardziej przychylam sie do wersji nr 1. Ale jestem ciekawy co powiecie.
By Hulaj -  04 cze 2007, 10:51
 mazowieckie
#5400
Tnij plastik(jezeli sie nie przychylasz do zderzaka od GTI, bo i po co jak mozna wyciac), jak wyprowadzisz jak z obrazka na zderzak , bedzie wygladal jakby wisial albo byl urwany. Widzialem takie strucle.

Co do glosnosci to nie mam pojecia jak to w TDI bedzie. Camel ma Millteka w TDI to sie zapytaj.
pozdro
By way4 -  04 cze 2007, 21:39
 -------
#5420
Ja akurat zalatwilem sobie dol od GTI sa to smieszne pieniadze (50zl)przynajmniej jak kupowalem a jezeli masz 1.9 TDI to wyciecie jest praktycznie idealnie wymierzone na rury wiec nie trzeba nic przed³u¿aæ tylko wyci±gn±æ. Dzwiek sie nie zmieni jezeli nie zmienisz puszki a wyciagniesz same koncowki. Wiem ze jest mozliwosc zmiany puszki aczkolwiek zmiana dzwieku jest tak mala iz uwazam ze nie warto sie bawic w to.

Na pewno nie wyciagaj koncowek ponizej zdrzaka bo to nie dosyc ze dolozysz dodatkowe kolanko ktore moze ci zamolic samochod to to bedzie wygladac strasznie. (byl kiedys taki golf na allegro z takimi koncowkami jak dla mnie tragiedia)