Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By maxoff77 -  08 wrz 2011, 22:48
 -------
#49560
no i stało się, golfik odmówił posłuszeństwa. jakiś miesiąc temu zawiesił mi się wskaźnik poziomu paliwa i ten manualny i elektroniczny, wskazywał stan zerowy cały czas, ale spoko wszystko było O.K auto bezproblemowo jeździło. 2 tygodnie temu zaczoł się dławić, nawet zgasł na światłach, paliwa było około 15l. dotankowałem na full i wszystko gites, no ale coś trzeba z tym zrobić, do mechanika i wyciągamy pompę z baku. okazało się że kosz w którym jest pompa jest połamany(dostałem strzała w tył jakieś 1.5 roku temu)mechanik spioł kosz na cybanty(tymczasowo, bo sobota)i jazda, przejechałem 15 km i auto zaczeło się dusić i zgasło na amen, więc na lawete i do ASO. serwis wymienił cały kosz z pompą na nówkę, niby zero błędów na VAS-ie, wszystko gra, auto pali i jeździ więc w drogę i co? 15 km i znowu to samo :grrr: laweta i do ASO, mają jutro diagnozować. jakieś pomysły?
By maxoff77 -  12 wrz 2011, 21:39
 -------
#49758
sprawa się chyba wyjaśniła, po wymianie przekaźnika 53 znajdującego się za schowkiem pod włącznikiem świateł na razie bangla wszystko w jak najlepszym porządku. przekaźnik wywalał błąd sporadyczny. pozdro.