Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Awatar użytkownika
By miszi -  29 lip 2007, 22:49
 -------
#6079
maluszek pisze:
miszi pisze:ustawiasz jak chcesz i wy³±czasz kiedy chcesz... Po prostu dla wygody a nie dla policji :lol: Kolejny przydatny bajer
mnie chodzi o to, ¿e mam nadzieje, ¿e nie wejd± przepisy, które bêd± nakazywa³y producentom samochodów montowaæ co¶ takiego w standardzie (w domy¶le: a ludziom u¿ywaæ). tutaj jest trochê durnych przepisów, w zale¿no¶ci od Stanu. Np. s± stany gdzie samochody musz± mieæ dwa ¶wiat³a cofania (w takich stanach mój samochód nie przejdzie badañ). Albo ostatnio kazali producentom montowaæ monitor ci¶nienie w oponach. Pomimo, ¿e nikt nie umie z tego korzystaæ. I tak mo¿na by mno¿yæ przyk³ady.
O to widzê ¿e biurokratom z UE jeszcze du¿o brakuje do US :lol:
By lisik -  31 lip 2007, 9:03
 -------
#6084
To przy okazji podepne pytanie o kontrolkê- zapalila sie na jakis czas kontrolka takie kó³ko pomaranczowe i po bokach mia³o po 3 kwadraciki :)

I wyswietlil sie komunikat- cos o hamulcach ale nie pamietam co- w instrukcji obslugi jest napisane- Anzeige BremsbelagverschleiB

Domyslam siê ze chodzi o klocki hamulcowe ale pewny nie jestem, tym bardziej ze juz sie nie pali ta kontrolka.
Awatar użytkownika
By Bruce -  31 lip 2007, 18:26
 mazowieckie
#6087
lisik pisze:To przy okazji podepne pytanie o kontrolkê- zapalila sie na jakis czas kontrolka takie kó³ko pomaranczowe i po bokach mia³o po 3 kwadraciki :)

I wyswietlil sie komunikat- cos o hamulcach ale nie pamietam co- w instrukcji obslugi jest napisane- Anzeige BremsbelagverschleiB

Domyslam siê ze chodzi o klocki hamulcowe ale pewny nie jestem, tym bardziej ze juz sie nie pali ta kontrolka.
Z hamulcami nie ma zartow, jedz do ASO.
Awatar użytkownika
By maluszek -  01 sie 2007, 16:54
 mazowieckie
#6091
lisik pisze:To przy okazji podepne pytanie o kontrolkê- zapalila sie na jakis czas kontrolka takie kó³ko pomaranczowe i po bokach mia³o po 3 kwadraciki :)

I wyswietlil sie komunikat- cos o hamulcach ale nie pamietam co- w instrukcji obslugi jest napisane- Anzeige BremsbelagverschleiB

Domyslam siê ze chodzi o klocki hamulcowe ale pewny nie jestem, tym bardziej ze juz sie nie pali ta kontrolka.
sprawdz przednie klocki, tylko tam jest czujnik.