Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 sty 2017, 20:46
 pomorskie
#245317
grzeją tyle ile muszą :D po co chcesz przedłużać ich czas grzania? Wstępnie grzeją już po otwarciu drzwi, poza tym mają tzw. grzanie wtórne podczas pracy silnika i jazdy

W starszych TDI w adaptacjach po zalogowaniu 12233 dalej w kanale 012 można było wydłużyć czas grzania ale w silnikach typoszeregu Bxx przyznam że nie sprawdzałem ale ja bym tego nie ruszał
#248253
Witam...

Możecie podpowiedzieć jakim najprostszym sposobem sprawdzić czy prad dochodzi do listwy która podgrzewa świece?

Dzisiaj rano temperatura na dworze +2 stopnie.Odpięty czujnik Temperatury (po odpięciu wentylatory się właczyły),odpięty czujnik temperatury paliwa,oraz odpiąłem wtyczkę ze zbiorniczka płynu (na wszelki wypadek ,aby komputer nie miał skąd odczytac temperatury).Po odłaczeniu wszystkich w/w wtyczek ,temperatura na VCDS -5 stopni (sądzę ,że przy takiej temperaturze świece muszą już grzać).Listwa zdjęta ze świec,wsadzone 4 jednakowe świece na próbe .Po przekręceniu kluczyka na zapłon ,kontrolka(spręzynka zgasła po 2-3 sekundach)świece zimne, brak reakcji.Brak napięcia na listwie we wszystkich 4 świecach.

Przekażnik świec?Bezpiecznik pod kierownicą ?Czy sama listwa przerwana gdzieś?Błędów na VCDS brak
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 24