Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By LeszekR -  03 lut 2012, 19:38
 wielkopolskie
#61657
Mój Golf pali chyba dzięki Centrze bardzo dobrze, może z tą różnica ze kreci dłużej i jakby z szarpnięciem silnika. Gorsze jest to że podczas jazdy temperatura mało kiedy dochodzi do 90 stopni(jedynie podczas dłuższego dystansu) i zaraz spada do 70 po odkręceniu ogrzewania do wartości bliskiej maksymalnej, czy zatrzymaniu w korku :(. Dodam że to wszystko przy temp -17 :wink:
By kupszczelisty -  03 lut 2012, 22:18
 wielkopolskie
#61681
Mój ojciec dzisiaj jechał golfem jakieś 25 kilometrów do domu, ustawił sobie temperaturę 22 stopnie + emerycka jazda i jak przyjechał to miał temperaturę 70 stopni.
By LeszekR -  04 lut 2012, 11:55
 wielkopolskie
#61711
kupszczelisty pisze:Mój ojciec dzisiaj jechał golfem jakieś 25 kilometrów do domu, ustawił sobie temperaturę 22 stopnie + emerycka jazda i jak przyjechał to miał temperaturę 70 stopni.

Dokładnie tak samo mam :wink: Zniżenie do 18 stopni pozwala zagrzać do 90, to tak z moich obserwacji :wink:
By Krajes -  05 lut 2012, 0:16
 podlaskie
#61775
Z odpalaniem nie mam problemów mimo że auto stoi całymi dniami na ulicy ale za to jak jechałem dzisiaj po trasie to miałem coś takiego że auto strasznie mi szarpało 1,2,3 bieg ok a 4 od ok 2000obr/min silnik strasznie szarpał i ciężko było go bujać wyżej może ktoś mniał podobny przypadek bo mi zdarzyło się to pierwszy raz
By Abest -  05 lut 2012, 1:30
 dolnośląskie
#61776
Z odpalaniem brak problemów nawet jak rano jest -22 pali dosłownie z "pół obrotu" ;D tylko czasem zdaży się tak że czasem mignie klika razy kontrolka od świec żarowych napisze engine fault Workhouse parę minut pomruga podenerwuje i potem gaśnie wcześniej tego nie było tylko jak mrozy podłapały mocno ... wiec albo chce paść czujnik pedału hamulca albo mróz mu nie służy bo "stopy" wszystkie się palą
By Mario V -  05 lut 2012, 18:42
 pomorskie
#61827
Krajes pisze:Z odpalaniem nie mam problemów mimo że auto stoi całymi dniami na ulicy ale za to jak jechałem dzisiaj po trasie to miałem coś takiego że auto strasznie mi szarpało 1,2,3 bieg ok a 4 od ok 2000obr/min silnik strasznie szarpał i ciężko było go bujać wyżej może ktoś mniał podobny przypadek bo mi zdarzyło się to pierwszy raz
tak samo miałem w piątek przy -20 C ale jak przejechałem ok 30-40km rozgrzał sie to było juz ok