Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By wlipa -  18 kwie 2012, 21:12
 -------
#69999
Nie wiem co jes czytam jedni piszą wymień dwumas wymieniaja i nie pomaga głupi już jestem co zrobić szarpie takie walnięcie przy rozruchu.Pomocy
Co do zapalania wstawiłem oszukańca temperatury o 50 st cel kosz 150 pl >wcześniej palił po 3-4 sekundach teraz w jednej się mieści obojętnie czy zimny czy ciepły Jak jest gorący silnik to przy włączeniu zapłonu temperatura jest 0 st
By wlipa -  19 kwie 2012, 8:57
 -------
#70064
Co do temperatury to działa gość pracuje w serwisie skody na lewo zakłada to masowo .Modele 2005 do 2008 tak maja problem z paleniem.

Co do szarpania masm nówkę aku 870mA

Jaszcze dodam że podczas gaszenia wycieraczki się ruszają
By Mariusz1979 -  19 kwie 2012, 14:14
 -------
#70119
No i czy ten jak "oszukaniec temperatury" pomaga na szarpanie czy dalej szarpie?
Jest spory wątek na ten temat, gdzie m. in mettenos opisuje swój przypadek i pomógł wielu osobom.
Ja osobiście mam identyczny silnik i wymiana aku pomogła chociaz wczoraj zauwazyłem lekkie szarpniecie ale mniejsze niz z tym co było.
Napisz jak to u ciebie wygląda to napewno razem uporasz sie z problemem
By wlipa -  19 kwie 2012, 18:13
 -------
#70166
oszukaniec temperatury to jest rozwiązanie na długi rozruch 4-5 sec auta działa na stówe po zamontowaniu auto pali od razu.
Szarpnięcie miałem przed zamontowaniem oszukańca także. Od razu co zrobiłem to wymieniłem aku tak jak mówisz lekko osłabło aale raz pali normalnie a raz z walnięciem gupi jestem szkoda kasy na dwumas jeśli to to?Byłem na kompie w skodzie sprawdzili wtryski pompa świece wszystko ok nie wiem nie wiem
By wlipa -  19 kwie 2012, 21:22
 -------
#70184
mettenos pisze:jest o tym temat na naszym forum - na 90% akumulator posiada zbyt niski prąd rozruchu dlatego taki efekt

polecam troszkę wysiłku i wszystko można znaleźć http://www.auto-conrad.pl/Forum/phpBB-3 ... &start=120" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
wstawiłem oszukańca temperatury o 50 st cel kosz 150 pl
daj sobie spokój z takimi modami

spokuj nie spokuj ale rok po zamontowaniu a problemu z paleniem nie ma strzał i chodzi tylko niestety wali