Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By marmi m -  04 lip 2013, 0:43
 śląskie
#101559
teoria brzmi że roczniki 2008-2009 modelowe mają te problemy, ale jak widać zdażały się przypadki że nawet 2007 były wadliwe, prawda jest taka że bez obejrzenia się nie obejdzie lepiej dmuchać na zimne...
By sm00key -  08 sie 2013, 23:17
 świętokrzyskie
#103611
ja mam silnik bxe 185000 rok produkcji koniec 2006 i zyje choc zastanawiam sie czy nie zajrzec pod miske przy wymianie oleju z nowym rokiem :/

jedyne co polecialo w nim to uszcelka pod glowica i planowanie bo znikal mi plyn chlodniczy a olej mi pryskal na silnik przy dlugich trasach np 400 km potrafila sie zapalic od cisnienia na pomaranczowo



sparcialy mi gumy od chlodzenia dolna od chlodnicy do silnika i od silnika do chlodnicy gorna
jak na razie od kwietnia tego roku juz sie ustabilizowalo choc troche to kosztowalo : /


no i dwumasa juz trzesie i slychac ja i trzesie sie auto to szarpie przy ruszaniu

tak wiekszych problemow nie mam z tego co pamietam silnik made in germany
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  09 sie 2013, 8:49
 pomorskie
#103624
sm00key pisze: uszcelka pod glowica i planowanie znikal mi plyn chlodniczy a olej mi pryskal na silnik przy dlugich trasach np 400 km potrafila sie zapalic od cisnienia na pomaranczowo

sparcialy mi gumy od chlodzenia dolna od chlodnicy do silnika i od silnika do chlodnicy gorna .... choc troche to kosztowalo : /

no i dwumasa juz trzesie i slychac ja i trzesie sie auto to szarpie przy ruszaniu

tak wiekszych problemow nie mam
:D fajnie że jesteś pozytywnie nastawiony do świata
By sm00key -  13 sie 2013, 22:17
 świętokrzyskie
#103880
powiem tak jak to mowi facet ktory mial duzo aut - wujek -

diesel nie jest najtanszym silnikiem

no moze golf 3 do niego mam slabosc to byl silnik 1.9 250000 przebiegu i smigal wymiana oleju i filtrow i dawaja w trase nigdy nie balem sie ze cos padnie ...

pamietajmy ze samochody tworza nasi kochani ksiegowi

co do mojego optymizmu znajdz sobie vw szrot o passacie b6 czy jest strona o samo zjezdzajacej jetta 2011 mozna zlapac sie za glowe z kosztami

jak kupowalem go wiedzialem ze 185000 na liczniku to nie prosto z salonu auto ale i tak uwazam ze moj egzeplarz z tym silnikiem jest niezly


auto to skarbonaka taka sama jak zona :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 58