Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek diesla
By marcino504 -  25 sty 2014, 21:34
 -------
#117661
Posiadam golfa v silnik 1.9 tdi . Miesiąc temu podczas jazdy zgasł mi silnik pojechałem do mechanika i odpalił go z plaka nie było żadnych błędów i potem już bylo dobrze do dzisiaj gdy jechałem zaczął zwalniać i zgasł poczęstowałem go plakiem i znowu po paru kilometrach zgasł i znowu ta sama historia . Może ktoś miał taki problem proszę pisać co może być przyczyną ?
By kuba94 -  25 sty 2014, 21:49
 pomorskie
#117665
Sprawdź czujnik położenia wału, auto gaśnie jak sie rozgrzeje póżniej odpala normalnie. Jak sie odrazu sprawdzi to pokazuje błąd a jak już po odpaleniu to błędu nie pokazuje. Czujnik jest pod podstawa filtra
Awatar użytkownika
By dark55 -  26 sty 2014, 12:10
 wielkopolskie
#117757
z którego roku masz auto i czy dopiero kopiłeś czy już masz jakiś czas ?

ja miałem podobnie że mi gasło podczas jazdy okazało się ze przewody wychodzące z pompki paliwa były podłączone na odwrót
wiec warto to sprawdzić jak dopiero nie dawno kupiłeś auto to może ktoś patrzył trochę wyczyścić zbiornik ;) i podłączył przewody na odwrót ja tak miałem właśnie

http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=3&t=5495&start=30
a jak nie to tak jak dexter pisze pozostaje wymiana pompy paliwa
By marcino504 -  26 sty 2014, 12:27
 -------
#117763
auto mam z 2005 roku mam go od sierpnia 2013 roku nie sądze aby przewody były po mieniane a co do pompki paliwa w zbiorniku to sprawdzałem paliwo które idzie od pompki dobre ma ciśnienie wybija na 2 metry do góry