Volkswagen Golf MK5

Debiutant na światowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
By speedbass -  29 wrz 2009, 17:19
 pomorskie
#17179
ostatnio jak na dobre zagościła VI gen modelu z R włącznie coraz częściej pojawiają się informacje, domysły i przecieki co do golfa VII gen który miałby się pojawić w 2011 bądź 2012 roku. Są już złapane muły czyli samochody testujące nowe płyty i ogólnie technikę z nowej wersji ale Internet obiegła informacja co do założeń stylistycznych i tego jak ten golf za 2 lata ma wyglądać. Między innymi mówi się o tym filmie na którym jest autko mogące za taką wizję uchodzić:
http://www.worldcarfans.com/10909282205 ... t-in-promo
4min 37s???
Ostatnio zmieniony 15 paź 2009, 18:33 przez speedbass, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By PotaS -  29 wrz 2009, 20:53
 warmińsko-mazurskie
#17183
Ciekawa koncepcja ale może w 2020? :wink:
Raczej Golf VII będzie miał bardziej klasyczne linie :)
By Jedi -  29 wrz 2009, 22:16
 -------
#17184
Wszystko pewnie będzie zależeć od tego jak dobrze będzie się sprzedawać VI-ka.
Oby Golf VII miał klasyczne linie, obecnie coraz więcej nowych aut jest zdecydowanie przeprojektowanych, a Golf nadal pozostaje klasyczny, mnie się to podoba.
Awatar użytkownika
By Bruce -  09 paź 2009, 17:21
 mazowieckie
#17302
Wprawne i bystre oko :wink:
Dzieki za fotencje w widocznym zoomie.
Widac, ze sprawdza sie wizja zdjecia ostatniego, jezeli chodzi o przod poki co.
By Jedi -  09 paź 2009, 22:54
 -------
#17324
speedbass pisze:mnie się podoba tył, bo w szóstce mnie nie przekonuje

mnie także, tył wygląda naprawde bardzo ładne na tych zdjęciach, które wrzuciłeś...

w VI-ce na początku właśnie tył też mnie nie przekonywał, ale teraz już mi się podoba

rywale w postaci Opla i Forda zaprezentują nowe modele (astrę i focusa), a niedługo po tym VW wypuści kolejną generację Golfa, który znowu stanie się liderem :wink:
By speedbass -  19 paź 2009, 20:53
 pomorskie
#17633
to co wyżej w tym tygodniu po polsku w AutoŚwiecie od 19 października

Obrazek

jeszcze się zapewne to wszystko zmieni na razie kaczki dziennikarskie

ale po przeczytaniu tego artykułu pojawia się nadzieja, że VII to będzie wartościowe auto :D
a patrząc na to, co w nim chcą upchać, chociaż wiadomo czekanie na wrzesień 2012 czyli jeszcze 3 lata, dużo i mało,
ale zapewne warto poczekać na VII jak ktoś nie ma musu zmiany auta na VI, przynajmniej po tym, co tam jest napisane :?:
wychodzi na to, że VI to jednak rozległy lifting V, dobry może ale VII to prawdziwa nowa generacja :roll: :roll:

Obrazek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9