Volkswagen Golf MK5

Debiutant na światowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
By antoś -  24 wrz 2012, 21:27
 łódzkie
#82955
Dajcie już spokój z szukaniem podobieństw do innych samochodów bo to naprawdę jest szukanie dziury w całym.

Ściagnięte? CO? Że lampy poziome i przetłoczenie między nimi? Czy że niebieskie? Jedyny samochód, który to miał to Alfa 145?

Za 50 lat to jak coś nowego wyjdzie to producent będzie musiał robić tylne światła w kształcie literek i serduszek żeby nie przypominały innych samochodów, które powstaną od wymyślenia auta w tysiącach.

Łeb bym dał sobie uciąć, że nawet na tą alfę nie spojrzeli jak projektowali to auto. Szyba inna, w alfie w kształcie tej z Leona, Seat też zerżnął z Alfy :) , zderzak z miejscem na rejestrację: 70% procent nowych samochodów zerżnęło z Alfy :) . Znaaaczek na klapie, no tak, też ściągnięte.

Już nie pierwszy raz widzę jakieś komentarze do nowego auta: "ooo przypomina xxx, ściągneli!", otwieram zdjęcie i gdzieś tam jeden łuk przypomina coś z tego niby pierwowzoru.
By antoś -  25 wrz 2012, 11:42
 łódzkie
#83017
A to, ze Ci sie nie podoba to w zupelnosci rozumiem:) natomiast podobienstwo do 145 bylo mocno naciagane. Swoja droga ciekwe czy kiedys zobaczymy jeszcze taki slupek C jak w alfie, czy normy bezpieczenstwa skutecznie to uniemozliwia.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  25 wrz 2012, 12:12
 pomorskie
#83019
antoś pisze:A to, ze Ci sie nie podoba to w zupelnosci rozumiem:)
ja być jeden golfiarzy :D od wielu lat :D więc nie rozumieć :?: to czym teraz jeżdźić nie mieć najmniejszego znaczenia :D

ps.
a do piątki zawsze będę miał sentyment :D
By speedbass -  16 lis 2012, 13:26
 pomorskie
#87069
w tej wersji czuć różnicę, bo jeździłem
w cenie za takie akurat coś co na zdjęciu też
bez 100tyś zł nie podchodź
ale kusi te autko nowoczesnością i spokojnym designem i ogólnie jest fajne

P.S. w Gdańsku w Gajosie wieczór otwarty i prezentacja golfa VII 23 listopada 17-21
bo dostałem zaproszenie, czyli właściwie każdy i obecny klient salonu który jest w bazie chyba
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9