Volkswagen Golf MK5

Debiutant na światowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
By Jedi -  25 maja 2012, 11:58
 -------
#73528
nie wiadomo tylko jaka moc będzie w GTI VII, najczęściej piszą 220KM, ale też 240 widziałem, ciekawe jak będzie w ostateczności.

S3 nowe też już przyłapane na testach

Obrazek

Obrazek
By speedbass -  07 sie 2012, 9:17
 pomorskie
#79095
wczoraj 06 sirepnia zaczęła się produkcja golfa VII
04 września ma nastąpić w jakiejś galerii berlińskiej prezentacja
dostępny w listopadzie przynajmniej na rynku niemieckim
zobaczymy co to będzie, ale znając życie technicznie jak a3 pójdzie do przodu
a design zepewne ewolucyjny
By soja -  07 sie 2012, 17:59
 zachodniopomorskie
#79112
No to fotki na dniach wyciekna. Nie mogę się doczekac. VI mi się nie podobała, więc bez żalu na nią patrzyłem, ale VII może być hitem. A wtedy się zmartwię.
By speedbass -  07 sie 2012, 19:02
 pomorskie
#79116
szukam szukam czekam, ale na razie szczelna osłona wokół tego autka co do wyglądu ostatecznego
dziwne, ale akurat teraz przecieków brak
zobaczę, co im wyjdzie i jak to będzie jeździło
ma się wiele w środku zmienić, zobaczę co tam wymyślą
już mówi się o oszczędnościach większych w produkcji
nie tylko dzięki tej płycie modułowej, modułowa ma być elektronika, okaże się że z przyszłym polo i passatem będzie technicznie wiele wspólnego
np. gdzieś czytałem, że tak jak w nowym seacie leonie w słabszych wersjach będzie belka a w mocniejszych wielowahacz, więc coś tam zaczynają oszczędzać, z drugiej strony mniej do psucia
podstawowa wersja leona a wypasiona to wielka różnica w designie, w dodatkach FR
a w nowym leonie są np. światła LED full (jak w a6), wyprzedzili nawet w tym te a3 nowe, zobaczymy co pokażą w golfie VII
By soja -  29 sie 2012, 9:20
 zachodniopomorskie
#80473
Tak to podobno z VII! Trochę mnie przytkało. Szykuje się bomba. 4 września premiera w Berlinie. Ale, że żadne zdjęcia do tej pory nie wyciekly to jestem w szoku. Przecież tych aut już zrobili sporo.
By speedbass -  29 sie 2012, 9:30
 pomorskie
#80475
może obiecali premię wszystkim za milczenie :lol: :wink: ale dziwne faktycznie to jest że nic nie widać choć wiele słychać już o technice i wyposażeniu
wizje są, ale ostateczny szlif wiadomo jest najważniejszy
By soja -  29 sie 2012, 10:41
 zachodniopomorskie
#80504
Liczę na to, że będzie pełno nowinek, które Krzycho i reszta fachowców z forum beda umieli przeszczepić do naszych golfów. Np. wyświetlanie znaków na szybie itp :o
By speedbass -  29 sie 2012, 16:16
 pomorskie
#80547
budowa modułowa auta ma być
całkowita zmiana technologii więc zewnętrznie ewolucja ale wewnętrznie rewolucja
modułowa płyta
modułowa elektronika więc nie wiem na ile się zdadzą te zabiegi, ale może coś się da przeszczepić
hardkorowców wśród tuningowców nigdy nie brakowało :wink:
By soja -  29 sie 2012, 16:21
 zachodniopomorskie
#80548
Może w końcu zrobią ze trzy rodzje poświetlenie deski, m.in. wróca do niebieskiego. Wolałbym, żeby zrobili go brzydkiego, bo by mnie nie korciło, żeby coś myśleć o kupnie. MKV rządzi!
By mich_10 -  29 sie 2012, 18:05
 mazowieckie
#80560
soja pisze:Może w końcu zrobią ze trzy rodzje poświetlenie deski, m.in. wróca do niebieskiego. Wolałbym, żeby zrobili go brzydkiego, bo by mnie nie korciło, żeby coś myśleć o kupnie. MKV rządzi!

:lol: :lol: :lol: popieram te słowa w całości i czekam na premierę :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9