Volkswagen Golf MK5

Debiutant na światowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
By martinez-twins -  22 kwie 2013, 20:22
 -------
#96698
Witam.
Będę niedługo właścicielem golfa VII 1.4 122km.
Czy warto inwestować w dodatkową producencką opiekę serwisową do 5 lat. Muszę podjąć taką decyzję przed kupnem bo później nie będzie to możliwe. Czy serwisowanie golfa 7 jest drogie? tzn klocki tarcze, oleje , przeglądy itp.
będę wdzięczny za szybką odpowiedź. dzięki. :D
Awatar użytkownika
By Krzycho -  22 kwie 2013, 20:56
 małopolskie
#96701
Z tego co wiem to dodatkowa gwarancje przy wczesniejszym modelu mozna bylo kupic nawet przed samym koncem gwarancji fabrycznej, tylko ze im pozniej sie ja kupowalo to tym drozej ona wychodzila

A co do kosztow to za 2 lata i tak bedzie sporo czesci zamiennych
Awatar użytkownika
By Bruce -  22 kwie 2013, 22:13
 mazowieckie
#96708
martinez-twins pisze:Witam.
Będę niedługo właścicielem golfa VII 1.4 122km.
Czy warto inwestować w dodatkową producencką opiekę serwisową do 5 lat. Muszę podjąć taką decyzję przed kupnem bo później nie będzie to możliwe. Czy serwisowanie golfa 7 jest drogie? tzn klocki tarcze, oleje , przeglądy itp.
będę wdzięczny za szybką odpowiedź. dzięki. :D
Mamy w Polsce w tej chwili Volkswagen Group Polska, także zupełnie inna Firma od Kulczyk Tradex.
Przypuszczam, ze jest to fabryczna gwarancja a nie ubezpieczenie finansowane przez Allianz ?
Wszystko zależy od szczegolow dot. gwarancji.
Gratki, osobiście bardzo mi się podoba nowa odslona Golfa, dodatkowo samochod roku :)

P.S. Koniecznie pochwal się autkiem w kartotece, pierwszy Vw Golf VII'ka na forum :)
Awatar użytkownika
By pgmaster -  22 kwie 2013, 22:40
 mazowieckie
#96716
Ja brałem golfa z dodatkowa gwarancja +2 lata i 120k przebiegu. Mysle ze za 2600 warto. I nie jest to ubezpiecznie allianz tylko fabryczna gwarancja. No i trzeba sie na nia decydowac w momencie zakupu...
Co do klockow oleju itp to mimo ze masz gwarancje to i tak trzeba placic ;)
By martinez-twins -  22 kwie 2013, 23:36
 -------
#96732
Wiem, że trzeba będzie płacić za takie rzeczy jak wymiana oleju , klocki itp tylko ile to bedzie kosztować i co ile na takie przeglądy trzeba będzie jeździć:) Na pewno wrzucę jakąś fotkę na forum :).
mam nadzieję że będę mógł coś napisać na temat jego użytkowania, spalania i serwisowania:)
Chyba jednak dokupię gwarancję na dodatkowe 2 lata 80tyś za 1900zł.
dzięki za pomoc
Pozdrawiam.